Перейти к содержимому

Фотография

Gül:"Mən Azərbaycanın işğal olunmuş torpaqlarını Ermənistandan qoparacağam."

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2

#1 hizbollah

hizbollah

Raqib Awwal – Master Seargeant

• Murid
  • 207 сообщений

Отправлено 12 апреля 2009 - 16:42

Türkiyənin "Milliyyət" qəzeti yazır ki, prezident Abdullah Gül Qarabağ konfliktinin həlli üçün Moskva və Vaşinqtonla gərgin danışıqlar aparır.

Gül deyib:"Mən Azərbaycanın işğal olunmuş torpaqlarını Ermənistandan qoparacağam." Türkiyə prezidenti Financial Times-ə müsahibəsində bildirib ki, Qarabağ konfliktinin 2009-cu ildə həllinə ümid edir.

Haqqyolu
LA FATA ILLA ALI, LA SEYFA ILLA ZULFAQAR!

#2 Şair

Şair

Forumun faktiki Ali Məqamlı Rəhbəri

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 12 апреля 2009 - 17:52

Türkiyənin "Milliyyət" qəzeti yazır ki, prezident Abdullah Gül Qarabağ konfliktinin həlli üçün Moskva və Vaşinqtonla gərgin danışıqlar aparır.

Gül deyib:"Mən Azərbaycanın işğal olunmuş torpaqlarını Ermənistandan qoparacağam." Türkiyə prezidenti Financial Times-ə müsahibəsində bildirib ki, Qarabağ konfliktinin 2009-cu ildə həllinə ümid edir.

Haqqyolu

Görək, özümüz sahib dura bilmirik torpağlarımıza, gözləyək ki qoy Türkiyə sahib dursun.
P.S: Bu mövzu Türkiyə üçün ayrılmış bölməyə köçürülsə idi yaxşı olardı. Hər halda "ümumiislam" bölməsindən çox ora uyğundur

#3 YASEMEN

YASEMEN

Raqib – Seargeant

• Murid
  • 173 сообщений

Отправлено 29 июля 2009 - 19:00

salam elekuma allah razi olsun movzu yaxsidi amma torpaqlarimizin alinmasina qalsa mence bele getse alinmaz duz 19 ildi torpaqlarimiz işqal altindadi ozumuzkuler alamir qaldi turkiye .
У имама Садыка (ДБМ) спросили: "Не означают ли слова Пророка, что "Фатима - госпожа женщин в раю", относится только к женщинам её времени?" На что имам отвечал: "Это относится к Марьям, однако Фатима - госпожа женщин рая от начала и до конца"

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Рейтинг@Mail.ru