Перейти к содержимому

Публикации Kubinkali

3 публикаций создано Kubinkali (учитываются публикации только с 20-апреля 23)

#62263 Faiq Ağayev təcavüzə məruz qaldı-bıcaqlandı

Отправлено автор: Kubinkali 30 сентября 2010 - 00:58 в Дискуссии на общие темы

Hörmətli al-Islam, qardaş. Kobudluğuma görə üzr istəyirəm. Onda nə edək? Hərəmiz bir bıçaq götürək və bütün günahkarları yortaq? Sizcə bu düzdür? Bu ixtiyarı bizə kim verib?

Faiq soyus soymezdi belede olmazdii....

#62262 Faiq Ağayev təcavüzə məruz qaldı-bıcaqlandı

Отправлено автор: Kubinkali 30 сентября 2010 - 00:56 в Дискуссии на общие темы

Urfan

Bura nə Papanin, nə Kubinka, nə də Sovetskidi, və biz tində razborka etmirik.

problem

qaqaş mən kubinka uşağıyam nəsə problem var???

Gecə, kubinka, 07, cibində bıçaq, cinayət keçmişi, danışıq tərzi və s. əlamətlər - heç də İslam şəriətinin hökmlərini, ədaləti yerinə yetirən İslam mocahedinə xas olan əlamətlər deyildir. Ona görə birmənalı bir fikir söyləmək olmaz.

sənin heç Rüfətin birinci cinayətindən xəbərin var necə olub?

Men axi yazdim: biz tinde razborka etmirik, forumda müzakire apaririq. razborkanin oz danışıq tərzi var(əlbəttə müsəlmana xas olmayan), forumda başqa. Əli (ə) şiyəsi istər Kubinkadan olsun, istər Manhettenden, istərsə Nehrəmdən - fərqi yoxdur, müəyyən vahid etika və davranış xüsusiyyətlərinə malik olmalıdır.

Mənim nə Rüfətlə, nə də Faiqlə işim yoxdur. Mən heç birin tərəfini tutmaq fikrində deyiləm. Nə faiqdən məzlum, nə də Rüfətdən qəhrəman etmək fikrimdə deyiləm. Kim haqlıdırsa (İslam hüququna görə), onun tərəfində olacam.
Faiqin ölüm hökmü haqqında bir dəlil gətirməsəniz, məncə bu söhbətin davamına ehtiyac yoxdur. Gerek gozleyek istintaq ve mehkeminin neticelerini.

Rufet yaxci eliyib vurub uzden iragi...

#62261 Faiq Ağayev təcavüzə məruz qaldı-bıcaqlandı

Отправлено автор: Kubinkali 30 сентября 2010 - 00:49 в Дискуссии на общие темы

soyus soymezdi belede olmazdi.....

Рейтинг@Mail.ru