Перейти к содержимому

Публикации Sultan

298 публикаций создано Sultan (учитываются публикации только с 24-апреля 23)

#27130 Bu gününüz necə keçdi?

Отправлено автор: Sultan 15 декабря 2009 - 08:54 в Дискуссии на общие темы

Salam Aleykum bacı və qardaşlar. Allah hər birinizi qorusun. Bugün bu foruma son dəfə daxil oluram. Müəyyən səbəblərdən daxil ola bilməyəcəyəm.

Çox xoş oldu sizlərlə tanış olub fikir paylaşmaq.. Allahın rəhmət və bərəkəti üzərinizə olsun, amin..

Çox təəssüf edirəm belə qərar verdiyinə görə. Mən də deyirdim Sultan bacım niyə görünmür, search vermək istəyirdim səni
Yazılarının yeri var idi... görüşdən sonra səni daha çox istədim, getmə bubu...

Canım, çox sağ ol , inan ki çox sevindim məni çox istədiyinə...)) Vallahi mən də səni çox istəyirəm, elə lap çoxdannaaann :) :blushL: .. Sizlər mənim möminə bacılarımsız, şükürlər olsun ki, sizin kimi bacıları qazanmışam, itirmək fikrim də yoxdur... Forumdan gedirəm, amma sizinlə görüşlərdə olacam inşəAllah.. Hər birinizlə əlaqə saxlayacam.. Allah bizləri mehriban etsin , amin.. Amma getməyim üçün həqiqətən səbəbim var..

Salamat qalın..

#27006 Bu gününüz necə keçdi?

Отправлено автор: Sultan 14 декабря 2009 - 11:47 в Дискуссии на общие темы

Salam Aleykum bacı və qardaşlar. Allah hər birinizi qorusun. Bugьn bu foruma son dəfə daxil oluram. Mьəyyən səbəblərdən daxil ola bilməyəcəyəm.

Зox xoş oldu sizlərlə tanış olub fikir paylaşmaq.. Allahın rəhmət və bərəkəti ьzərinizə olsun, amin..

http://tesettur.azeriblog.com/

Bu mənim blogumdur.. Bacılarla inşəAllah əlaqə saxlayacağam, gцrьşəcəyəm.. Burdakı elmli qardaşların Allah elminə bərəkət versin, зox şey цyrəndim həqiqətən.

Allah bьtьn mцminlərin hər iki dьnyada ьzьnь gьldьrsьn.. Peyğəmbər(s.a.a.s) və Pak Əhli-Beyt(ə.s) xatirinə gьnahlarımızı bağışlayıb diləyənlərə şəhadət şərbəti iзməyi nəsib etsin, amin.. Salamat qalın..

:blushL:

Dualarina Amin bacim, amma dogrudan da hara bele? Qesheng, maraqli fikirlerin, muzakirelerin vardi. Yerin gorunecek.... ((((

Çox sağ ol can bacı. Allah razı olsun səndən.) Heç bir bacı ilə əlaqəmi kəsmiyəcəm inşaAllah. Sizin kimi bacıları itirə bilmərəm ki.. :) Sadəcə forumdan ayrılıram.. Allah səni salehələrdən qərar versin, amin..

#26981 Bu gününüz necə keçdi?

Отправлено автор: Sultan 14 декабря 2009 - 09:44 в Дискуссии на общие темы

Salam Aleykum bacı və qardaşlar. Allah hər birinizi qorusun. Bugün bu foruma son dəfə daxil oluram. Müəyyən səbəblərdən daxil ola bilməyəcəyəm.

Çox xoş oldu sizlərlə tanış olub fikir paylaşmaq.. Allahın rəhmət və bərəkəti üzərinizə olsun, amin..

http://tesettur.azeriblog.com/

Bu mənim blogumdur.. Bacılarla inşəAllah əlaqə saxlayacağam, görüşəcəyəm.. Burdakı elmli qardaşların Allah elminə bərəkət versin, çox şey öyrəndim həqiqətən.

Allah bütün möminlərin hər iki dünyada üzünü güldürsün.. Peyğəmbər(s.a.a.s) və Pak Əhli-Beyt(ə.s) xatirinə günahlarımızı bağışlayıb diləyənlərə şəhadət şərbəti içməyi nəsib etsin, amin.. Salamat qalın..

:blushL:

#26346 Игра

Отправлено автор: Sultan 08 декабря 2009 - 15:16 в Игры, приколы, анекдоты и другие забавы

Zümər (surə)

#26208 Игра

Отправлено автор: Sultan 07 декабря 2009 - 16:18 в Игры, приколы, анекдоты и другие забавы

Adil

Loğman (ə.s)

#26172 Игра

Отправлено автор: Sultan 07 декабря 2009 - 14:55 в Игры, приколы, анекдоты и другие забавы

Allah

Hicaz

#26122 Zevvarlardan ve Saqi73 den forum ehline salamlar!

Отправлено автор: Sultan 07 декабря 2009 - 11:15 в Ümumislam mövzular

Salam aleykum, ya Əhləs-Sayt!!!!!

Ve aleykum Salam Hacı. Allah (təbarəkə və təala) ziyarətinizi qəbul etsin. Şükürlər olsun Allaha! Xoş gəlib səfalar gətirmisiniz.. Allah həqiqi hacılardan qərar versin sizləri, bizlərə də o gözəl yolculuğu nəsib etsin, amin!

#26109 Игра

Отправлено автор: Sultan 07 декабря 2009 - 09:08 в Игры, приколы, анекдоты и другие забавы

Füruid-diN

Nəml (Quranda surə)

#25933 Игра

Отправлено автор: Sultan 05 декабря 2009 - 14:18 в Игры, приколы, анекдоты и другие забавы

Duha (Səhər - Quran surəsi )

axirüzzəman

#25924 Qədir Xum bayramınız mübarək

Отправлено автор: Sultan 05 декабря 2009 - 11:13 в Ümumislam mövzular

ALLAH razi olsun gardas

AMIN.

Butun muselmanlari tebrik edirem!

Təbrik edirəm bütüün müsəlmanları.. :)

Çox gözəl bir gündür.... Şükürlər olsun....

#25922 Собирун | Toplantı

Отправлено автор: Sultan 05 декабря 2009 - 10:58 в Дискуссии на общие темы

Yasemen
Nezaket
Soltan?

men deqiq bilmirem Wallah, gelen hefte deqiq soz deye bilerem. Amma chox isterem gelmek InshAllah.

Yox.. Mən gəlmiyəcəm.. Hər kəs haqqını halal etsin..

Niye baci ? :)

Bacılarla birlikdə olanda gələcəyəm inşəAllah.. Bəzi maneələr var gəlməyim üçün.. Haqqınızı halal edin.. Bir də xeyriyyə işi olsa, məni də xəbərdar edin, çox xahiş. Allah razı olsun..

#25921 Собирун | Toplantı

Отправлено автор: Sultan 05 декабря 2009 - 10:57 в Дискуссии на общие темы

Sagi 73 ve Heydar Bakidadirlar. Hacilar sag salamat gayidiblar.Hamiya salamlari var

Ve aleykum salam. Xoş gəlib səfalar gətiriblər.. Şükürlər olsun.. Allah bizlərə də nəsib etsin, amin!

#25914 Игра

Отправлено автор: Sultan 05 декабря 2009 - 10:29 в Игры, приколы, анекдоты и другие забавы

Hud

#25774 Экзамен на права

Отправлено автор: Sultan 04 декабря 2009 - 14:30 в Автомобильный Форум

Imtahani vermek mumkundur. Etrafimda tanidiqlarim 3 nefer ozu verib. Biri ele 1-ci defeden, 2-si - 2-ci defeden.

3-cüsü də yəqin 3-cü dəfədən. :blushL:

PS. люблю умничать

:)

#25711 Игра

Отправлено автор: Sultan 03 декабря 2009 - 17:49 в Игры, приколы, анекдоты и другие забавы

Məsumiyyət

TƏSƏTTÜR

#25708 Игра

Отправлено автор: Sultan 03 декабря 2009 - 17:47 в Игры, приколы, анекдоты и другие забавы

T Ə Y Ə M M Ü M

MƏRYƏM (Ə.S)

#25705 Игра

Отправлено автор: Sultan 03 декабря 2009 - 17:38 в Игры, приколы, анекдоты и другие забавы

Ş İ Ə

ƏHLİ-BEYT (Ə.S)

#25703 Игра

Отправлено автор: Sultan 03 декабря 2009 - 17:32 в Игры, приколы, анекдоты и другие забавы

D a v u d

Dərviş

#25679 Qəlbimdən süzülən sözlər

Отправлено автор: Sultan 03 декабря 2009 - 15:41 в Литература

BISMILLAH menden (yani kichik nesilden eslinde ) olsun.

На Женском разделе тему не поддержали \ не согрели, вот я и перекину это сюда.

Судить СТРОГО (мы, типо, смелые)
:gizildish:

Baci chox xoshuma geldi Fatima qizimizin dushunceleri. Kash onda olan veten sevgisi, veten yangisi boyuklerde de olaydi. Allah saxlasin!

Yaz, oxuyaq da Fidan bajı..)

#25677 3G Azərbaycanda

Отправлено автор: Sultan 03 декабря 2009 - 15:37 в Information Technology

"Azerfon" şirkəti artıq müvafiq lisenziya alıb

Nə yaxşı..)

#25676 Собирун | Toplantı

Отправлено автор: Sultan 03 декабря 2009 - 15:34 в Дискуссии на общие темы

Yasemen
Nezaket
Soltan?

men deqiq bilmirem Wallah, gelen hefte deqiq soz deye bilerem. Amma chox isterem gelmek InshAllah.

Yox.. Mən gəlmiyəcəm.. Hər kəs haqqını halal etsin..

#25672 Наш город

Отправлено автор: Sultan 03 декабря 2009 - 15:26 в Дискуссии на общие темы

"Bakının dərdi var,Bakı xəstədir".
Allah Baba Pünhana rəhmət eləsin.
Hər dəfə Bakımın belə gününü görüb,onun sözlərini xatırlayıram.
Heyif,çox heyif o Bakıdan...

Bakı bir tərəfdən gözəlləşir, bir tərəfdən də dəhşətə dönür.. İzah edilə bilməyəcək dərəcədə dəhşət...

Tikililərin bəziləri çox gözəldir.. Amma yeni binaların çoxu nəhəng tabutu xatırladır.. Şəhərimizin əksər sakinləri isə...) Ahmadiyyə bacının izah etdiyi kimi..:gizildish:

#25661 Собирун | Toplantı

Отправлено автор: Sultan 03 декабря 2009 - 15:13 в Дискуссии на общие темы

:punk: Şükür Allaha :) axır ki, mən də əsər qəhrəmanı olacam.))

Ele bilirsen hovayidir. Sobirunda ishtirak elesen, seni profsoyuzun onculleri sirasinda yazacaq, elemesen tezeden pionerliye qayidacaqsan )))) Elemesen de qehreman olacaqsan e, amma menfi. Deyesen men de bu defe menfi qehremanlar sirasindayam. :blushL:

yoox bajıı, eləməz elə.))

Mənfi olmaq istəmirəm :cray: :cray: :cray:

#25659 Bu gününüz necə keçdi?

Отправлено автор: Sultan 03 декабря 2009 - 15:09 в Дискуссии на общие темы

Mən də hamınızı təbrik edirəm.. :whistling:

#25654 Cehiz..

Отправлено автор: Sultan 03 декабря 2009 - 15:02 в Семья

Aynən öylə düşünüyorum :shades:
Mənim xalam gec ailə həyatı qurmasına baxmayaraq,öz cehizini iynəsinə qədər özü işləyib almışdı :)
Məncə bu daha düz olar,indinin özündə anam nəsə alıb qırağa atmağa istəyəndə deyirəm yox,özüm alacam,amma o da var ki,Allah bilir nə vaxt :whistling:
Ümumiyyətlə cehiz məsəlində düşünürəm ki,kimin nəyə gücü çatırsa onunla da qane olmalıdır,day dəridən-qabığdan çıxmağa gərək yoxdur.Xoşbəxt olan onsuz da olar.
Как говорится: "С милым и в шалаше рай". :)
Həm də Xanımlar Xanımının (s.ə) cehizini xatırlamaq kifayət edər.

Ага, Вы только этого не говорите при современных моминских мамашах..они Вас с потрохами слопают и не подавятся :punk:

(господи..какая же я противная :) )

:)

Рейтинг@Mail.ru