Перейти к содержимому

Публикации Dr.White

189 публикаций создано Dr.White (учитываются публикации только с 09-мая 23)

#75031 Представитель аятоллы Хаменеи: В карабахской войне мы снабжали оружием и боеп...

Отправлено автор: Dr.White 05 июня 2011 - 01:35 в Политика и экономика

Day söhbət jestoki ölüb qoy bir video da mən qoyum.

Salam Aleykum.Qardaş, Allah rizası üçün bir izah edin görüm indi bu nə demək idi ki ? :rolleyes:

Bu video ilə nə demək istəyirsiniz ki ? :rolleyes:

Aleykum salam. Hər şeydə məna axtarma bro ...

Tamam bro.. Onda bunu mənasız bir şey kimi qəbul edək! :rolleyes:

etdə. Mənim sənin nəyisə necə qəbul eləməyin maraqlı deyil.

p.s. bir az offtop ə fludnan az məşqul ol. Hörmətlə.

#75072 Представитель аятоллы Хаменеи: В карабахской войне мы снабжали оружием и боеп...

Отправлено автор: Dr.White 06 июня 2011 - 00:27 в Политика и экономика

etdə. Mənim sənin nəyisə necə qəbul eləməyin maraqlı deyil.

p.s. bir az offtop ə fludnan az məşqul ol. Hörmətlə.

Elə düşündüm ki, mənalı bir fakt göstərmisən.Mənasız olandan sonra sənin də fikrin mənə maraqlı deyil :rolleyes:

P.S
Məsələhət verməyi sevdiyivə görə, məsləhət almağı da sevirsən yəqin! Sən də mənasız işlərlə az məşqul ol! Qarşılıqlı hörmətlə!

Cocuq, mənim sənin nə düşündüyün , mənim haqqımda nə fikirləşdiyin, mənə nə məsləhət verdiyin maraqlı deyil. Özünü boş yere yorma.

p.s. bu həsənsoxdu forumun bir yesi varsa ici menimki qarışıq bu unikumunda offtop postları silsin.

#75269 Шииты мира

Отправлено автор: Dr.White 09 июня 2011 - 14:49 в Суннито-шиитский диалог

Шииты Колумбии.
В видео они говорят почему они приняли Ислам-Шиизм.

http://www.lacasadel...com/videos.html

#75271 Шииты мира

Отправлено автор: Dr.White 09 июня 2011 - 15:00 в Суннито-шиитский диалог

Шииты Виннипега , Канада.

Прикрепленные изображения

• n522945505_1013983_7429.jpg
  • n522945505_1584535_5209.jpg

#75276 Шииты мира

Отправлено автор: Dr.White 09 июня 2011 - 15:24 в Суннито-шиитский диалог

Интересно , будет ли в этом форуме хоть одна тема, где не будет флуда и оффтопа ?

#75277 Шииты мира

Отправлено автор: Dr.White 09 июня 2011 - 15:27 в Суннито-шиитский диалог

Здесь в этом сайте есть статистика некоторых агенств о количестве шиитов в мире.

http://www.ahl-ul-ba...e,Unit1642.html

#75313 Шииты мира

Отправлено автор: Dr.White 10 июня 2011 - 13:57 в Суннито-шиитский диалог

P.S.
Пока листал инет - наткнулся на такое короткое сообщение (может, будет интересным и полезным. Если нет, то, удалите)

Аскер Алиев [9097694929] (04.05.2011 00:58)
"Мир вашему дому. Я Алиев Аскер Магомед Гасанович пред-ль азербайджанской общины в городе Георгиевске и Георгиевском районе Ставр. края. В городе и районе проживает более 1000 азербайджанцев. В 2006 году азербайджанцами города и района была построена небольшая мичеть, и собранием учередителей создана "религиозная организация мусульман-шиитов". В настоящее время я занимаюсь вопросами регистрации религиозной организации на законном основании в минюсте Ставр-го края. На трад-ые мероприятия мы приглашаем из Дагестана (Кизляра) и Азербайджана. В связи с этим прошу Вашего содействия в поставке литер-ры и духовного наставничества. Нам очень необходим духовный наставник желающий проживать в г. Георгиевске постояно. Надеюсь на взаимодействие в деле возраждения школы Имама Хусейна в Ставропольском крае. Мой контактный номер телефона: 89283593310, 9097694929. Электронный адрес: askealiev@mail.ru ".

Машаллаh. Молодчик Аскер. Да благословит его Аллаh. Надо ему войти в контакт с Московскими шиитами с Гаджи Матлабом, он для них найдёт иншаллаh духовного наставника из наших выпускников Кумских духовных школ. Азербайджанцев там пруд пруди ))

#75971 Forumun inqilabi qərərgahı

Отправлено автор: Dr.White 01 июля 2011 - 01:47 в Игры, приколы, анекдоты и другие забавы

al İslam sosial şəbəkələrdə niyə yoxsan ? Yoxsa səndə konspirologiya teoriyasının tərəfdarlarındansan? Sən burda günə 2-3 adam girdiyi forumda tərəfdar axtarışında olduğun zaman uzaqgörən Şair sosial şəbəkədə kifayət qədər özünə tərəfdar toplamışdır. Qısası, vərginən özünü facebooka, sosiallaşmağa dəvət edirəm səni al İSlam.

#77707 Son Xəbərlər

Отправлено автор: Dr.White 19 июля 2011 - 15:51 в Ümumislam mövzular

http://shebede.wordp...bani-ruhanilər/

#77761 Forumun inqilabi qərərgahı

Отправлено автор: Dr.White 20 июля 2011 - 23:47 в Игры, приколы, анекдоты и другие забавы

Kim dedi ki yoxam? :whistling:

Dostum olmağa dəvət edirəm səni al İslam.

#77762 Forumun inqilabi qərərgahı

Отправлено автор: Dr.White 20 июля 2011 - 23:48 в Игры, приколы, анекдоты и другие забавы

Facebook kimi şeytana qulluq edən saytlardan uzaq olmaq özü də bir qələbədir.
Böyük cihaddır!

Ciddi olmağa dəvət edirəm səni , bəy.

#78447 "prezidentə 100 Minlik Müraciət"

Отправлено автор: Dr.White 03 августа 2011 - 13:31 в Ümumislam mövzular

Hacı Mövsümdən "Yüzminlik müraciət" kampaniyasına dəstək

http://islam-azeri.a...1227-haber.html
:loveyouddd:

#78795 Somaliyə Yardım

Отправлено автор: Dr.White 08 августа 2011 - 14:53 в Дискуссии на общие темы

Bu söhbətdən mənim gözüm su icmir. İllərdi Somalidə vətandaş müharibəsi gedir BMT nin hec vecine de deyil,mən özümü tanıyanan Somalidə siyasi stabillik olmuyub. İndi bu aclıq haqqında oxuyanda The New York Times yazır ki , "Al Kaidaynan sıx bağlantıları olan "Camaata Şabaab" adlı qruplaşma ölkənin Cənub zonasın kontrol altına alıb və humanitar yardımın qarşısın alıb, insanlar acınan ölür, ordan insanların qacmağına belə icaze vermir." Yıxdılar islamistlərin üstünə. Hara fırladırsan altınan anti islam propoqandası cıxır.
Videoya baxırsan lom fotografnan yeke eşşək kişilər arvadlar durub uşağa baxır bir kömek etmir. Qıraqdan toyoq kecir ala vurun toyoğu pişirin verin uşaqlara də. Mənim başım cıxmır bu məsələrdən. Ya bu yeni bir anti islam propoqandasıdır afrikalıları istifadə edirlər , ya Somalidən insanlar o qədər tənbəlləşiblər ki , homo erectus olublar ki , həyatların humanitar yardıma bağlıyıblar , humanitar yardım kəsildi vəssalam, yıxıl öl, ya da nə bilim Allahu Alim. Hər halada Allah taala kömkləri olsun. Dualarımızda unutmayaq.

#79057 Toplantılarımız

Отправлено автор: Dr.White 12 августа 2011 - 16:15 в Дискуссии на общие темы

1. Tatar
2. al-Fath
3. Rufat 200
4. Dr.White

5.Təmmar.

Рейтинг@Mail.ru