Перейти к содержимому

Фотография

Che Guevara və Turan

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 66

#61 al-Islam

al-Islam

Forumun Ali məqamlı rəhbəri

• Emir
  • 1 952 сообщений

Отправлено 11 ноября 2010 - 18:16

Ay qardaş bəsdirin də bu milləti, dövləti ləkələdiz. Montaj olunmuş nə bilim hansısa videolar höccət deyil. Mən siyahıya baxdım. Nə qədər müstəqil namizədlər seçilib?! YAP həmin dairələrdə uduzub. Da nə deyim, bu o deməkdir ki, seçkilər necə keçib. :victoryL:

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُونُوا قَوَّامِينَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ ۖ وَلَا يَجْرِمَنَّكُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلَىٰ أَلَّا تَعْدِلُوا ۚ اعْدِلُوا هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَىٰ ۖ وَاتَّقُوا اللَّهَ ۚ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

"Ey iman gətirənlər, (bütün fərdi və ictimai işlərdə) həmişə Allaha görə möhkəm və mətin dayanan və ədalətə şəhadət verənlərdən olun! Hər hansı bir dəstə ilə düşmənçilik sizi ədalətsizliyə vadar etməsin. Ədalətli olun, ki, o, təqvaya daha yaxındır. Təqvalı olun! Həqiqətən Allah etdiklərinizdən xəbərdardır" ("Əl-Maidə",8)

#62 Dr.White

Dr.White

Белый Форума

• Murid
  • 741 сообщений

Отправлено 12 ноября 2010 - 11:34

Erkin Qədirlini Doxtur qardaşın təbliğatından sonra tanıdım. Sonra dəyərlər saytından onun haqqında info-nu oxudum, təqdir etdim və seçilməyini istərdim.
Dairəsində ikinci yeri tutduğunu öyrəndim və düşündüm ki, hər halda 1ci yer "imiş".

http://kultaz.com/20...exlaq-haqqinda/

Linkdəki məqaləsini oxudum, bilmirəm, ya başa düşmədim, ya başa düşmək istəmədim. Əgər düz başa düşmüşəmsə, onda belə çıxır ki, E.Q-nin seçilən deputatlardan heç bir artıqlığı yoxdur.

Məqalə haqqında fikirlərinizi almağı çox istərdim.

)) məqaləni oxudum , Erkinin nəyi nəzərdə tutduğunu ozümə məxsus tutdum . Sizin o məqalə haqqında nə başa düşdüyünüzü tam bilmək istərdim ki , məndə sizin kimi onun başqa namizədlərdən artığ olmadığını anlayım.
Cin görürem, şeytan görürem - qorxmuram,
Harda "kitayski" şıə görürem - qorxuram !

I am proud to be Rafidi !!!

#63 Dr.White

Dr.White

Белый Форума

• Murid
  • 741 сообщений

Отправлено 12 ноября 2010 - 11:50

Ay qardaş bəsdirin də bu milləti, dövləti ləkələdiz. Montaj olunmuş nə bilim hansısa videolar höccət deyil. Mən siyahıya baxdım. Nə qədər müstəqil namizədlər seçilib?! YAP həmin dairələrdə uduzub. Da nə deyim, bu o deməkdir ki, seçkilər necə keçib. :victoryL:

Əəəə hə eeey boooy . Şəfaf oluf . Videolarda hamısı montajdı.
Cin görürem, şeytan görürem - qorxmuram,
Harda "kitayski" şıə görürem - qorxuram !

I am proud to be Rafidi !!!

#64 fidan

fidan

Muqaddam – Lieutenant Colonel

• Emir
  • 1 549 сообщений

Отправлено 12 ноября 2010 - 14:46

Mən də deyirəm şəffaf olub)) Şəffaf nə deməkdir ki, yəni o tərəfindən bu tərəfi görünən. Yəni nəticələri əvvəcədən görünürdü də)))
Şah Xətai seyrə çıxdı, açdı Hürrün qəbrini,
Bar-İlaha, əfv qıl kim, tövbəkaram doğrusu.

Nə çoxdur ibrətlər. Nə azdır qəbul edənlər.

#65 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 12 ноября 2010 - 15:40

Burdan belə nəticə cıxır ki-KÜLƏK NEYLƏR QOCA PALIDA-cox əssə bir necə yarpaq qoparar! Bu yerdə elektrik,corək,yanacaq və digər məhsulların qiyməyinin qalxmağın gozləyək! Sürpriz kimi))))
Быть ШАХИДОМ для менья честь и великая мечта.Я скажу Амин,и Вы скажите!

Изображение

#66 vusal114

vusal114

Aqid – Colonel

• Emir
  • 2 429 сообщений

Отправлено 12 ноября 2010 - 21:19

Erkin Qədirlini Doxtur qardaşın təbliğatından sonra tanıdım. Sonra dəyərlər saytından onun haqqında info-nu oxudum, təqdir etdim və seçilməyini istərdim.
Dairəsində ikinci yeri tutduğunu öyrəndim və düşündüm ki, hər halda 1ci yer "imiş".

http://kultaz.com/20...exlaq-haqqinda/

Linkdəki məqaləsini oxudum, bilmirəm, ya başa düşmədim, ya başa düşmək istəmədim. Əgər düz başa düşmüşəmsə, onda belə çıxır ki, E.Q-nin seçilən deputatlardan heç bir artıqlığı yoxdur.

Məqalə haqqında fikirlərinizi almağı çox istərdim.

Məqalə haqqında ona deyə bilərəm ki, mən bilən xülq ilə məxluq eyni köklü söz deyillər.

اللهم عجل لولیک الفرج واحفظ قائدنا الخامنه ای

#67 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 13 ноября 2010 - 01:18

Mən də deyirəm şəffaf olub)) Şəffaf nə deməkdir ki, yəni o tərəfindən bu tərəfi görünən. Yəni nəticələri əvvəcədən görünürdü də)))

Elə mən də onu deyirəm dəəə- bəc yaxşı xaricdə o əjdahadan varsa-bəs bizdə niyə ondan yoxdu? Bajı-ağrın alem saa əjdaha lazımdııı?
Быть ШАХИДОМ для менья честь и великая мечта.Я скажу Амин,и Вы скажите!

Изображение

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Рейтинг@Mail.ru