Перейти к содержимому

Фотография

Əhli-beyt məzhəbi sayilan şiəliyi qəbul edənlər

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 32

#31 Gunahkar

Gunahkar

ALLAHla irəli!

• Murid
  • 1 066 сообщений

Отправлено 12 ноября 2009 - 17:48

bunlar hakki azmis kimsledir diyesen:cray:))))))))))))))))0

Sən haqqı necə tapmısan? Bir də sənin nəzərində "HAQQ" nəyə deyilir?
Bir quşu öldürmək üçün bıçaq lazım deyil! Qanadlarını yol, uçmaq sevgisi gündə yüz dəfə onu öldürəcək!!! (Soyuq müharibə)

Изображение

#32 Abu Sufyan ordusu

Abu Sufyan ordusu

Raid – Major

• Murid
  • 1 307 сообщений

Отправлено 13 ноября 2009 - 09:46

Özünü gülünc vəziyyətə qoyma...mən xətamın nə xətasını olduğunu çox gözəl izah etmişəm, xəta İhsan İlahi Zahirin də deyildi, xəta mənim diqqətsizliyimdən olub, sitatın harada başlayıb harada bitdiyinə diqqət etməmişəm, iki ayrı sitatı bir-birinə daxil edərək tərcümə etmişəm...bu isə olan şeydir, bunda heç bir yalan yoxdur, aydındır? Bu İhsan İlahi Zahirin də xətası deyildi...
Abu Sufyan ordusu fırıldaqçıdır, fırıldağı da göstərilib, qara hayküyün biridir, müzakirə ədəbindən uzaq...özü bunu çox gözəl bilir! ...................................
.............Bu foruma müzakirə üçün xüsusi qaydalar lazımdır, çünki əgər İslamı və şəri bir məsələ zikr olunacaqsa, hər istənilən şəxs öz havasından söz deyib mövzunu "dəlixanaya" çevirəcəksə, o zaman bunun nə müzakirə havası qalacaq ki?!

Pakistanlı fırıldaqçının pisliklərini ört-basdır eləməkdənsə sənin kimiləri azdırdığına görə onun barəsində dua et! Səni o, fırıldaqçının quyruğuna bağlayıb sürümək mənim boynumun borcu olsun. Yadımdan çıxmamış onu da deyim ki, İhsan İlahı Zahirin də yazdıqlarını şiyə alimləri ciddiyyətə almır.

P.S. Nədənsə "dəlixanaya" çevrilmiş mövzularda iştirak etməkdən çəkinmirsən.
فقال رسول الله(صلى الله عليه وآله وسلم): يا علي اكفني هذه الكتيبة
Rasulallah (s.a.a.s.) buyurdu:
"Ya Əli, məni müşrik dəstəsinin həmləsindən müdafiə et!"(Uhud döyüşü)

#33 Lankarani

Lankarani

Jundi Awwal – Soldier 1st class

• Murid
  • 19 сообщений

Отправлено 14 ноября 2009 - 01:17

Hanbali, seyx Kardavinin ogluda siyaligi gabul edib.Balka Misirda cox siyaligi gabul edan var va sana pis tasir edir?

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Рейтинг@Mail.ru