Перейти к содержимому

Фотография

Bu gününüz necə keçdi?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2193

#571 Şair

Şair

Forumun faktiki Ali Məqamlı Rəhbəri

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 15:03

Gün əla başlayıb. 1-ci semestr imtahanımın nəticəsini öyrəndim: 94 bal yığmışam, "A" kateqoriyası :yahoo:

Təbrik edirəm! Mən B-dən yuxarı qalxammıram da  :yahoo: Amma buna da şükür! Yenə təbriklər!

Çox sağ ol qadası, mən də səni təbrik edirəm, çünki "B" özü yaxşı deməkdir. Hələ bu 1-ci imtahanı idi, qalan 5 imtahan daha ağır olar yəqin. Prosta əlaçı təqaüdünü əldən buraxmaq istəmirəm. :yahoo:

Ürəyini buz kimi saxla əla olacaq. Heyif də mənim 4-5 balım çatmadı əlaçı təqaüdü almağa  :rolleyes: Amma guya heç bu birini alıram, qalıp kartın içində, sovetin dövründən qalan adamam, bankamat bilirəm nədir :D

Vallah,, mən bu il 100 % əmin oldum ki, oxusan laiqli qiymətin ala bilərsən. Prosto smester ərzində bəzi mərdimazar müəllimlər olmasa.

Mən 2in verdim 4ü qalıp  :wacko:

#572 al-Islam

al-Islam

Forumun Ali məqamlı rəhbəri

• Emir
  • 1 952 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 15:08

Gün əla başlayıb. 1-ci semestr imtahanımın nəticəsini öyrəndim: 94 bal yığmışam, "A" kateqoriyası :yahoo:

Təbrik edirəm! Mən B-dən yuxarı qalxammıram da  :yahoo: Amma buna da şükür! Yenə təbriklər!

Çox sağ ol qadası, mən də səni təbrik edirəm, çünki "B" özü yaxşı deməkdir. Hələ bu 1-ci imtahanı idi, qalan 5 imtahan daha ağır olar yəqin. Prosta əlaçı təqaüdünü əldən buraxmaq istəmirəm. :yahoo:

Ürəyini buz kimi saxla əla olacaq. Heyif də mənim 4-5 balım çatmadı əlaçı təqaüdü almağa  :rolleyes: Amma guya heç bu birini alıram, qalıp kartın içində, sovetin dövründən qalan adamam, bankamat bilirəm nədir :D

Vallah,, mən bu il 100 % əmin oldum ki, oxusan laiqli qiymətin ala bilərsən. Prosto smester ərzində bəzi mərdimazar müəllimlər olmasa.

Mən 2in verdim 4ü qalıp  :wacko:

Çox hallarda almaq olar, amma həqiqətən bəzi müəllimlər da ağını çıxardır. Qardaş, sirr deyilsə, bilmək olar hansı unv-də təhsil alırsan?

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُونُوا قَوَّامِينَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ ۖ وَلَا يَجْرِمَنَّكُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلَىٰ أَلَّا تَعْدِلُوا ۚ اعْدِلُوا هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَىٰ ۖ وَاتَّقُوا اللَّهَ ۚ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

"Ey iman gətirənlər, (bütün fərdi və ictimai işlərdə) həmişə Allaha görə möhkəm və mətin dayanan və ədalətə şəhadət verənlərdən olun! Hər hansı bir dəstə ilə düşmənçilik sizi ədalətsizliyə vadar etməsin. Ədalətli olun, ki, o, təqvaya daha yaxındır. Təqvalı olun! Həqiqətən Allah etdiklərinizdən xəbərdardır" ("Əl-Maidə",8)

#573 fidan

fidan

Muqaddam – Lieutenant Colonel

• Emir
  • 1 549 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 15:10

Həm al-İslam qardaşı, həm də Şair qardaşı tebrik edirəm. Öz tələbəliyim yadıma düşdü, nostalgiya :rolleyes:
Şah Xətai seyrə çıxdı, açdı Hürrün qəbrini,
Bar-İlaha, əfv qıl kim, tövbəkaram doğrusu.

Nə çoxdur ibrətlər. Nə azdır qəbul edənlər.

#574 Shemsi

Shemsi

• Murid
  • 1 723 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 15:26

Gün əla başlayıb. 1-ci semestr imtahanımın nəticəsini öyrəndim: 94 bal yığmışam, "A" kateqoriyası :rolleyes:

Layiq olduğunuzu qazanmısız :yahoo: Maşallah.
Təbrik edirəm. Sizin yerinizə çox sevindim.

Sormaz ki bilsin,
sorsa bilirdi.
Bilmez ki sorsun,
bilse sorardı.

#575 Shemsi

Shemsi

• Murid
  • 1 723 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 15:27

Təbrik edirəm! Mən B-dən yuxarı qalxammıram da :rolleyes: Amma buna da şükür! Yenə təbriklər!

Sizi də təbrik edirəm, inşallah Aya qalxarsız :yahoo: Yer də pis deyil )))

Maşallah, Şair qardaş!

Sormaz ki bilsin,
sorsa bilirdi.
Bilmez ki sorsun,
bilse sorardı.

#576 Heyder313

Heyder313

Mulazzim – lieutenant

• Murid
  • 490 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 16:37

Bu günümüz belə başlandı: Səhər saat 6-da Xaş, bütün dəmdəstgahıyla... Yeriniz məlum, əgər yeyənisinizsə.... Çay süfrəsi.... Günorta da çay süfrəsi, qəlyan.....Axşami da ki....ALLAH xeyir eləsin! Uje qorxuram eeee!

:rolleyes: Hec eybi Yoxdur Heci,

Xawi yeyende onun ayaqlari nece kecdi bogazindan?:yahoo:)senin aciqiva indi mende teze kesilmiw qoyunun ince ayaqlarindan ve dilinden hazirlanmiw,suzmeli gozlerinin yan hisselerinden duzeldilmiw bir kelle paca yeyim sende bax.istesen hemin gozel goyuncuqazin weklinide cekib senincun getirerem:)))
Heyatda en esas Ilahi Mehebbeti derk edib onun atewinde yanmaqdir.Bu mehebbete bizi aparan yol Peyqember Ve Ehli Beyt eleyhisalamin yoludur

#577 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 17:32

al-İslam. Baxma ki, mən belə nikbin danışıram, əslində İqtisad Universitetində oxuyuram. Bəlkə təzəlikdir ona görə. Mənə də maraqlı gəldi, sən hansı universitetin qapılarını döyürsən?!
fidan. Çox sağolun! Amma siz çox xoşbəxtsiz! Tələbələr arasında belə misal var: "bir univ.-ə girən sevinir, bir də bitirən" :)
Shemsi. Allah razı olsun! "A"ya qalxmağa elmim çatmır. Elə yerdə qalsam yaxşıdır

#578 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 18:55

Gün əla başlayıb. 1-ci semestr imtahanımın nəticəsini öyrəndim: 94 bal yığmışam, "A" kateqoriyası :)

MAŞALLAH,MAŞALLAH!
Быть ШАХИДОМ для менья честь и великая мечта.Я скажу Амин,и Вы скажите!

Изображение

#579 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 18:59

Hə onu da deyim, Komandirin verdiyi 3 günlük naryaddan sonra qayıtdım foruma

E :) YBİ YOX,BU DƏFƏ KECƏRSƏN ƏLİMƏ!

Изображение

#580 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 20:20

Bu gьnьmьz belə başlandı: Səhər saat 6-da Xaş, bьtьn dəmdəstgahıyla... Yeriniz məlum, əgər yeyənisinizsə.... Зay sьfrəsi.... Gьnorta da зay sьfrəsi, qəlyan.....Axşami da ki....ALLAH xeyir eləsin! Uje qorxuram eeee!

:) Hec eybi Yoxdur Heci,

Xawi yeyende onun ayaqlari nece kecdi bogazindan?:))senin aciqiva indi mende teze kesilmiw qoyunun ince ayaqlarindan ve dilinden hazirlanmiw,suzmeli gozlerinin yan hisselerinden duzeldilmiw bir kelle paca yeyim sende bax.istesen hemin gozel goyuncuqazin weklinide cekib senincun getirerem:)))

Yoooooooxxxxx! Mən buna dцzə bilmərəəəəəəmmmm! Faşistlələ, зaşdım eeee, xaşistlərlə oturduq, yrьn məlum!!! Bir də ki, sən yatanda səni durquzmaq olur ki??????

Сообщение отредактировал Saqi_73: 11 января 2010 - 20:21

HİDAYƏT YOLUNUN YOLÇULARINA SALAM OLSUN !

#581 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 20:26

Bu günümüz belə başlandı: Səhər saat 6-da Xaş, bütün dəmdəstgahıyla... Yeriniz məlum, əgər yeyənisinizsə.... Çay süfrəsi.... Günorta da çay süfrəsi, qəlyan.....Axşami da ki....ALLAH xeyir eləsin! Uje qorxuram eeee!

:) Hec eybi Yoxdur Heci,

Xawi yeyende onun ayaqlari nece kecdi bogazindan?:))senin aciqiva indi mende teze kesilmiw qoyunun ince ayaqlarindan ve dilinden hazirlanmiw,suzmeli gozlerinin yan hisselerinden duzeldilmiw bir kelle paca yeyim sende bax.istesen hemin gozel goyuncuqazin weklinide cekib senincun getirerem:)))

Manyakmısın, ulan?

#582 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 20:33

Al-İslam və Şair Qardaşlarımızı əlamətdar qünləri münasibətilə ÜRƏKDƏN :) :) təbrik edirəm! Uğurlar!!! :appl:

#583 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 20:37

KOMANDİR, güllələnmə ürək bulandırması verir ya yox? ( Sən öləsən, heç kim də eləməsə,KOMANDİR məni ascaq, Qaqa canı!)

ASACAQ HƏLƏ COOX HUMANİTAR ŞEYDİR SƏNƏ HACİ! :)

Darıxma Komandir, hər şeyi yoluna qoyarıq, inşəALLAH!

#584 al-Islam

al-Islam

• Emir
  • 1 952 сообщений

Отправлено 11 января 2010 - 22:41

Fidan, Shemsi, Mirotvores, Saqi 73 təşəkkürlər :blin:

al-İslam. Baxma ki, mən belə nikbin danışıram, əslində İqtisad Universitetində oxuyuram. Bəlkə təzəlikdir ona görə. Mənə də maraqlı gəldi, sən hansı universitetin qapılarını döyürsən?!

Hə, deyəsən sizdə kompyuter olmalıdı axı.
Mən Neft Akademiyası...

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُونُوا قَوَّامِينَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ ۖ وَلَا يَجْرِمَنَّكُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلَىٰ أَلَّا تَعْدِلُوا ۚ اعْدِلُوا هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَىٰ ۖ وَاتَّقُوا اللَّهَ ۚ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

"Ey iman gətirənlər, (bütün fərdi və ictimai işlərdə) həmişə Allaha görə möhkəm və mətin dayanan və ədalətə şəhadət verənlərdən olun! Hər hansı bir dəstə ilə düşmənçilik sizi ədalətsizliyə vadar etməsin. Ədalətli olun, ki, o, təqvaya daha yaxındır. Təqvalı olun! Həqiqətən Allah etdiklərinizdən xəbərdardır" ("Əl-Maidə",8)

#585 Gunahkar

Gunahkar

ALLAHla irəli!

• Murid
  • 1 066 сообщений

Отправлено 12 января 2010 - 01:34

Gün əla başlayıb. 1-ci semestr imtahanımın nəticəsini öyrəndim: 94 bal yığmışam, "A" kateqoriyası :blin:

Təbriklər, qardaş... İnşa ALLAH yaxşı olar...
Bir quşu öldürmək üçün bıçaq lazım deyil! Qanadlarını yol, uçmaq sevgisi gündə yüz dəfə onu öldürəcək!!! (Soyuq müharibə)

Изображение

#586 Gunahkar

Gunahkar

ALLAHla irəli!

• Murid
  • 1 066 сообщений

Отправлено 12 января 2010 - 01:36

Gün əla başlayıb. 1-ci semestr imtahanımın nəticəsini öyrəndim: 94 bal yığmışam, "A" kateqoriyası :appl:

Təbrik edirəm! Mən B-dən yuxarı qalxammıram da  :blin: Amma buna da şükür! Yenə təbriklər!

ALLAH yardım edər, "B"-dən dəyuxarı qalxarsan! İnşa ALLAH!
Bir quşu öldürmək üçün bıçaq lazım deyil! Qanadlarını yol, uçmaq sevgisi gündə yüz dəfə onu öldürəcək!!! (Soyuq müharibə)

Изображение

#587 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 12 января 2010 - 19:29

Fidan, Shemsi, Mirotvores, Saqi 73 təşəkkürlər :)

Hə, deyəsən sizdə kompyuter olmalıdı axı.
Mən Neft Akademiyası...

HƏƏ taniyiram, yaninda arabada sosiska da satirlar :gizildish:

Изображение

#588 al-Islam

al-Islam

• Emir
  • 1 952 сообщений

Отправлено 12 января 2010 - 21:17

Gün əla başlayıb. 1-ci semestr imtahanımın nəticəsini öyrəndim: 94 bal yığmışam, "A" kateqoriyası :gizildish:

Təbriklər, qardaş... İnşa ALLAH yaxşı olar...

Çox sağ ol qardaşım.

HƏƏ taniyiram, yaninda arabada sosiska da satirlar

Hə, təzə korpusun yanında :) Öz də sosiska yox, "Hot dog" :D

#589 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 12 января 2010 - 21:56

İnşallah Seyyid Allah razı olsun!
Al-İslam. Bəli, kompladı. Amma 2ci imtahan elə idi. İndi gözləyirik görək bu birilər necə olacaq. İmtahana 10-15 dəq qalmış bildik ki necə olacaq. Müəllimlər iixtilafda idi :gizildish:
ADNA da tanışlar çoxdur. Elə bugün ordan keçdim. Nədənsə sasiskadı , hot doğdu ondan görmədim :)
Mövzuya gəldikdə isə çox şükür!

#590 Dr.White

Dr.White

Белый Форума

• Murid
  • 741 сообщений

Отправлено 13 января 2010 - 09:39

Google da "MƏN" yazıb özünü axtaran adam görmüsüz ? B)

Günüm bele insana rast gelmıknın başdadı ...
Cin görürem, şeytan görürem - qorxmuram,
Harda "kitayski" şıə görürem - qorxuram !

I am proud to be Rafidi !!!

#591 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 13 января 2010 - 14:06

Google da "MƏN" yazıb özünü axtaran adam görmüsüz ? :blushL:

Günüm bele insana rast gelmıknın başdadı ...

B)

Günüm kitapların qabağında keçməlidir bugün! Görəkdə

#592 Nezaket1983

Nezaket1983

Raqib Awwal – Master Seargeant

• Murid
  • 250 сообщений

Отправлено 13 января 2010 - 17:52

Bu günüm elə keçdiiiiiiii,şükürlər olsun
Insanın vücudu üç hisseden ibaretdir. Bunların biri Allaha aid, digeri özüne aiddir, o biri ise ilan-çayır ve heşeratlar üçündür. Allaha aid olan hisse ruhdan ibaretdir. İnsanın özüne aid olan hisse onun emelleridir. İnsanın bedeni ise (ölenden sonra) ilan-çayır ve heşeratlara qalar. İlan-çayırdan ötrü (yeni öz cismani istekleri üçün) çalışan adam ziyan çekmişdir.

#593 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 13 января 2010 - 18:31

Günüm kitapların qabağında keçməlidir bugün! Görəkdə

Hələ ki, kompun qabağında keçir. Neyləyək günün qurtarmasına hələ 6 saaat var

#594 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 13 января 2010 - 19:30

Gunum yeni yazilarin yazilmasi ilə və hərbi texnikanin xassələrini tərcumə ilə kecdi!Muharibəyə hazirlaşdiriram milləti!

Изображение

#595 Shemsi

Shemsi

• Murid
  • 1 723 сообщений

Отправлено 13 января 2010 - 22:23

Dünənkinə və srağagünkünə baxanda bu gün yaxşıdı, amma ümumilikdə çox pisdi. Vəziyyət o yerə çatıb ki, artıq pis olduğumu dilə gətirirəm. Ağır imtahanlardan keçdim, imtahannan necə keçdiyimi hələ bilmirəm, doğrumu, yanlışmı, zaman göstərər.
Allaha təvəkkül...

Sormaz ki bilsin,
sorsa bilirdi.
Bilmez ki sorsun,
bilse sorardı.

#596 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 13 января 2010 - 23:12

Bu günüm kompüter arxasında keçdi:)))Arada fasilə oldu, namaz,obed,zavtrak,ujin,bir az istirahət i vso:))
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#597 al-Islam

al-Islam

• Emir
  • 1 952 сообщений

Отправлено 13 января 2010 - 23:16

Günüm fizika düsturlarının açılışını öyrənməklə keçdi. Da bezmişəm, birini öyrənirəm o biri yadımdan çıxır :)

#598 Shemsi

Shemsi

• Murid
  • 1 723 сообщений

Отправлено 14 января 2010 - 15:04

Bu gün mənə kafir- müşrik dedilər :)

Özdə bunu deyən nə sünnidi, nə vəhabidi, nə də şiədi. Bunu deyən Quran ayələrinin yalnız 80 %inin ilahi vəyh olduğuna, qalanının isə hz Məhəmmədin (saas) sözləri olduğuna inanan bir insandır.

Сообщение отредактировал Shemsi: 14 января 2010 - 15:05

Sormaz ki bilsin,
sorsa bilirdi.
Bilmez ki sorsun,
bilse sorardı.

#599 Haydar-i Kerrar

Haydar-i Kerrar

Raqib Awwal – Master Seargeant

• Murid
  • 222 сообщений

Отправлено 14 января 2010 - 15:15

Bu gün mənə kafir- müşrik dedilər :)

Özdə bunu deyən nə sünnidi, nə vəhabidi, nə də şiədi. Bunu deyən Quran ayələrinin yalnız 80 %inin ilahi vəyh olduğuna, qalanının isə hz Məhəmmədin (saas) sözləri olduğuna inanan bir insandır.

Təzə məzhəb yaranıb? :)

İndi təsəvvür edin ki, onun kafir və müşrik sözü qayıdıb özünə :D

Günüm sakit keçir, görək axşam nə olacaq.

#600 AHMADIYYE

AHMADIYYE

Aqid – Colonel

• Emir
  • 2 642 сообщений

Отправлено 14 января 2010 - 15:19

Bu gьn mənə kafir- mьşrik dedilər :)

Цzdə bunu deyən nə sьnnidi, nə vəhabidi, nə də şiədi. Bunu deyən Quran ayələrinin yalnız 80 %inin ilahi vəyh olduğuna, qalanının isə hz Məhəmmədin (saas) sцzləri olduğuna inanan bir insandır.

Usaglar demishken yap-yaxsi :D

Baji, gunahlarin azalmaga bashladi onun sahesinde INSALLAH. Boynunda olalari ise bele savadsiz kelmeler ile o "dindar" goturdu oz boynuna. Dua edersen ona :)

Сообщение отредактировал AHMADIYYE: 14 января 2010 - 15:20

Əllahummə səlli əla Muhəmmədin və ali Muhəmməd, kəma səlləytə əla İbrahimə və əla ali İbrahimə və barik əla Muhəmmədin və əla ali Muhəmməd, kəma barəktə əla İbrahimə və əla ali İbrahim, innəkə həmidun məcid. AMİN!

Количество пользователей, читающих эту тему: 2

0 пользователей, 2 гостей, 0 скрытых пользователей

Рейтинг@Mail.ru