Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Suala sualla cavab veririk?!

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 387

#301 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 19 марта 2010 - 22:19

Hasanağa menyuda day kim var?

Sən povorsan :flowers1: ki, soruşursan-- menyuda nə var? :doner: İndi baxun-görün mən süzün baş-ayağıvuzdan " kəllə- paça" bişirirəm, ya yox?  :buket11: :appl: :az1:

Ancaq yeməyin menyusu olur? Televizorda komputerdə olmur? Aşbaz olsam nolar ki? Aşpaz olmax pis şeydi ki? Nə kəlləsindən bişəcək? Bəlkə bozbaş bişirsən? Bilmirsən mənim kəllə paçadan xoşum gəlmir?

Sənün ətünnən bozbaş olar? Camaatı zəhərləmək istiyirsən? Bəs " quzunun qulağını " yeyəndə belə danışmırdun? Güya sən xəcalət çekmisən? Pert oldum, xejaletden oldum. Hami mene baxirdi, men bilmedim kime baxim)) Quzuya baxdim )))  Adə, xəcalət çekən quzunu " qulaqlayar?" İnanım sənə? Bütün olanlardan sonra? :rose:  
HİDAYƏT YOLUNUN YOLÇULARINA SALAM OLSUN !

#302 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 19 марта 2010 - 22:29

Deyəsən səhv salmışam, həə? Quzunun qulağını sən yeməmisən? Şəmsi bacı yeyib? Bəs səsüvi niyə çıxartmırsan? Öldüriceylər səni? Bir dənə quzuya görə elə bilirsənki, " Qətlüvi vacib " bilərlər?

#303 Şair

Şair

Forumun faktiki Ali Məqamlı Rəhbəri

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 20 марта 2010 - 20:32

Həsənağa, bə adam öz cananının adını çəkməyə utanar? Bə mənim bugünlük yoldaşım o deyildimi? Bə sən niyə onnan yoldaşlıq eləmədin?
Başa düşmədim Saqi məst olub bəyəm? Yoxsa nakault eliyiblər? Kim eliyə bilər? Bilmirlər ki, mən boksçuyam? Ona toxunsalar bilmirlər ves Bakını dağıdaram? Bilirsən necə?

Şair, Saqi içir ki, məst olsun? Bilmirsən ki, 2 gündü inter.-ə girə bilmirəm? İnanırsanki, indiyə qədər hokauta düşməmişəm? Bəlkə qabağıma çıxmayıb? Boksçusan? Ves yazmısan, amma " kilo"sunu niyə yazmamısan? maraqlıdır, necəəəəə? :rolleyes:

İçmək deyəndə nəyi nəzərdə tutursan? Həci adamsan, mən bəyəm onu deyirəm? Adam başqa şey içsə məst olmaz? Haradn bilim inetə girə bilmirsən? Mən provayderdə işdiyirəm? Nokauta düşməmisən? Hə, deməli cüdoya getmisən? De görüm nə qədər hippon fənni almısan? Sənə kilo lazımdı? Bakının kilosu ya mənim? :victoryL:

Sən elə bilirsənki, " nəzərdə" tuturam? Nəzərlə nəişim var? Tanıyırsan Nəzəri elə danışırsan? Onu demirsənsə, 11-i deyirsən? Çaydan, kofedən, kakaodan adam məst olur? Bu haradan tapırsan? Yorulmursan bu qədər sual verməkdən? Mənim tərəzim varki Bakını ya da səni çəkim?

dahi şairlər nədən məst olurdular? onlar da ondan məst olurdular beyəm? bəlkə 11dən məst olurdular? hansı nəzəri deyirsən? Nazarbayev deyil ki? Bəyəm Qazaxıstanda yaşayırsan? Sual verməkdən adam yorular? 20 qəpiyi qıymırsan mənə? İndi 20 qəpiyə xəsislik edib mənim çəkimi çəkmirsən? Nolar? Tərəzi qırılar?

Сообщение отредактировал Şair: 20 марта 2010 - 20:35

#304 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 20 марта 2010 - 20:36

Deyəsən səhv salmışam, həə? Quzunun qulağını sən yeməmisən? Şəmsi bacı yeyib? Bəs səsüvi niyə çıxartmırsan? Öldüriceylər səni? Bir dənə quzuya görə elə bilirsənki, " Qətlüvi vacib " bilərlər?

Mənə heç quzu verərlər? Bilmirsən mənə ancaq qarımış qoyun gələr çatar?

#305 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 21 марта 2010 - 18:02

Həsənağa, bə adam öz cananının adını çəkməyə utanar? Bə mənim bugünlük yoldaşım o deyildimi? Bə sən niyə onnan yoldaşlıq eləmədin?
Başa düşmədim Saqi məst olub bəyəm? Yoxsa nakault eliyiblər? Kim eliyə bilər? Bilmirlər ki, mən boksçuyam? Ona toxunsalar bilmirlər ves Bakını dağıdaram? Bilirsən necə?

Şair, Saqi içir ki, məst olsun? Bilmirsən ki, 2 gündü inter.-ə girə bilmirəm? İnanırsanki, indiyə qədər hokauta düşməmişəm? Bəlkə qabağıma çıxmayıb? Boksçusan? Ves yazmısan, amma " kilo"sunu niyə yazmamısan? maraqlıdır, necəəəəə? :)

İçmək deyəndə nəyi nəzərdə tutursan? Həci adamsan, mən bəyəm onu deyirəm? Adam başqa şey içsə məst olmaz? Haradn bilim inetə girə bilmirsən? Mən provayderdə işdiyirəm? Nokauta düşməmisən? Hə, deməli cüdoya getmisən? De görüm nə qədər hippon fənni almısan? Sənə kilo lazımdı? Bakının kilosu ya mənim? :)

Sən elə bilirsənki, " nəzərdə" tuturam? Nəzərlə nəişim var? Tanıyırsan Nəzəri elə danışırsan? Onu demirsənsə, 11-i deyirsən? Çaydan, kofedən, kakaodan adam məst olur? Bu haradan tapırsan? Yorulmursan bu qədər sual verməkdən? Mənim tərəzim varki Bakını ya da səni çəkim?

dahi şairlər nədən məst olurdular? onlar da ondan məst olurdular beyəm? bəlkə 11dən məst olurdular? hansı nəzəri deyirsən? Nazarbayev deyil ki? Bəyəm Qazaxıstanda yaşayırsan? Sual verməkdən adam yorular? 20 qəpiyi qıymırsan mənə? İndi 20 qəpiyə xəsislik edib mənim çəkimi çəkmirsən? Nolar? Tərəzi qırılar?

Deyirsən yəni  saat 11-dən içirdilər? Alkaşdılar? 20 qəpiyi hardan bilirsən qıymıram? Monitordan? 

#306 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 21 марта 2010 - 18:06

Qızı kim verəcək sənə? Atası? Hərfləri düz yazmadım? Qartımış qoyunun kəllə-ayağından XAŞ olar sən bilən? Kim yeyəcək o xaşı?

#307 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 21 марта 2010 - 20:51

Şair, Saqi içir ki, məst olsun? Bilmirsən ki, 2 gündü inter.-ə girə bilmirəm? İnanırsanki, indiyə qədər hokauta düşməmişəm? Bəlkə qabağıma çıxmayıb? Boksçusan? Ves yazmısan, amma " kilo"sunu niyə yazmamısan? maraqlıdır, necəəəəə? :gizildish:

İçmək deyəndə nəyi nəzərdə tutursan? Həci adamsan, mən bəyəm onu deyirəm? Adam başqa şey içsə məst olmaz? Haradn bilim inetə girə bilmirsən? Mən provayderdə işdiyirəm? Nokauta düşməmisən? Hə, deməli cüdoya getmisən? De görüm nə qədər hippon fənni almısan? Sənə kilo lazımdı? Bakının kilosu ya mənim? :vikddd:

Deyirsən yəni  saat 11-dən içirdilər? Alkaşdılar? 20 qəpiyi hardan bilirsən qıymıram? Monitordan? 

Sən məcaz nədir bilmirsən? Vovkalar baxır axı bizə, bilmirsən? Nə deyərlər? 

#308 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 21 марта 2010 - 20:54

Qızı kim verəcək sənə? Atası? Hərfləri düz yazmadım? Qartımış qoyunun kəllə-ayağından XAŞ olar sən bilən? Kim yeyəcək o xaşı?

Atası bilmirsən verəsi deyil? Səbəbin bilmək istəyirsən? Bilməsön olmaz? Vabşey qızı neyniyirəm? Quzu pisdiki? Qoca qoyundan xaş çıxmaz ki?

#309 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 23 марта 2010 - 10:42

Şair, Saqi içir ki, məst olsun? Bilmirsən ki, 2 gündü inter.-ə girə bilmirəm? İnanırsanki, indiyə qədər hokauta düşməmişəm? Bəlkə qabağıma çıxmayıb? Boksçusan? Ves yazmısan, amma " kilo"sunu niyə yazmamısan? maraqlıdır, necəəəəə? :flowers1:

İçmək deyəndə nəyi nəzərdə tutursan? Həci adamsan, mən bəyəm onu deyirəm? Adam başqa şey içsə məst olmaz? Haradn bilim inetə girə bilmirsən? Mən provayderdə işdiyirəm? Nokauta düşməmisən? Hə, deməli cüdoya getmisən? De görüm nə qədər hippon fənni almısan? Sənə kilo lazımdı? Bakının kilosu ya mənim? :)

Sən məcaz nədir bilmirsən? Vovkalar baxır axı bizə, bilmirsən? Nə deyərlər? 

Məcaz bilməsəydim, sən bilən Şiə olardim, yoxsa VOVA? Baxsınlar da, onsuz da VOVKAların  həmişə müsəlmanlara qıraqdan baxdığını bilmirsən? Nə deyəcəklər? Məni də özlərindən biləcəklər? İnanırsan buna?
:flowers1:

#310 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 23 марта 2010 - 10:48

Atası bilmirsən verəsi deyil? Səbəbin bilmək istəyirsən? Bilməsön olmaz? Vabşey qızı neyniyirəm? Quzu pisdiki? Qoca qoyundan xaş çıxmaz ki?

Atas bilirsən nə deməkdir? Bilsəm nə olacaq? Elçiliyə mən gedirəm? Qardaşun döyüləm? Evlənmək istəmirsən? Quzuyla evlənmək olur? Qoca qoyunun əti bilmirsən ki, Qaloş kimi olur? Qaloşdan xaş çıxar?

#311 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 25 марта 2010 - 23:06

Qaloş görmüsüz voobşeee?? :)) Ay Saqi, sənün suallarun navaxt bitəcəkee??Özdə cavabfason verirsənaaa,görürsən??Nə vaxt "hazıram" deyceysənee??Birinci dəfə hazır olduğun yaduva gəlmir??Bə çox sualı birdəfəlik avtomat kimi guplıyanda bilmirdun ki, uje hazırsan? :D
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#312 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 26 марта 2010 - 20:16

Adə, sən yenə başdadun? Sobirunda elədiklərüvi yazım bura? Biyabır eliyim səni? bəsdü də , nə vaxt qurtaracaq bu həngamə? Şaaaiiir, hardasan? Gəlmirsəəən?

#313 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 26 марта 2010 - 20:38

Sənə Şaaaiiir lazımdı ya Şair?

#314 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 26 марта 2010 - 21:10

Səsimi eşidib gəldüüün? Görmürsən " boğazımı cırıram" bayaqdan? Monitora baxmırsan?

#315 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 28 марта 2010 - 00:16

Adə, sən yenə başdadun? Sobirunda elədiklərüvi yazım bura? Biyabır eliyim səni? bəsdü də , nə vaxt qurtaracaq bu həngamə? Şaaaiiir, hardasan? Gəlmirsəəən?

Heç qaqaşuvi biyabır edərsəəənkii?? :blushL: Şairlə nə işün vare??Nə vaxt qoyacağsan qaqamı komandirə cavab yazsun şeirfason?Görmürsən Moşuya dönüb??Şair, dordan nolub sənə?Qafiyön qutardıı?? :blushL:
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#316 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 28 марта 2010 - 00:18

Səsimi eşidib gəldüüün? Görmürsən " boğazımı cırıram" bayaqdan? Monitora baxmırsan?

Onun monitorundan xəbərün vaar?? :blushL: Boğazun da vaar?? Ulqum bəs?? :blushL:

#317 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 28 марта 2010 - 19:18

Hulqumum olmasaydı, bütün elədiklərüvi car çekmezdim aləmə?  Deyirsən ki, eləyim? HƏƏƏƏƏƏ?

#318 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 31 марта 2010 - 13:35

Hulqumum olmasaydı, bütün elədiklərüvi car çekmezdim aləmə?  Deyirsən ki, eləyim? HƏƏƏƏƏƏ?

Eliyə bilərsəəən?Özdə detalniy?Hulqumuva quzu kəəsiiim? :happybirth:

#319 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 31 марта 2010 - 18:43

Sən bilən eliyərəm? :rolleyes:

#320 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 03 апреля 2010 - 12:14

Sən bilən eliyərəm? :)

Məndən nöş soruşursan??Özün bilmirsənkii??? :) Sualun nöç azalıb?Yazan yoxdu??Elə bilirsən foruma gəlmirəm day rahatlaşa bilərsən??Heç belə şey edərəəəm??Mən sual verməsəm sakitsüz deməək? :)

#321 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 05 апреля 2010 - 19:06

Olar mən də 1 sual yazım? İcazə verirsiz? Deyəsən uje 3 sual yazdım?

#322 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 05 апреля 2010 - 19:36

Olar mən də 1 sual yazım? İcazə verirsiz? Deyəsən uje 3 sual yazdım?

Sən də gəlib çıxdun? Bilirsən necə sıxılıram, Qardaşım? Heç özünü SVOYların yanında TƏK hiss eləmisən? İndi xəbərdar oldun halımdan? Yəqin ki, yazdiqlarımın da zarafat yox, Həqiqət olduğunu başa düşdün?.........

#323 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 05 апреля 2010 - 19:41

Səni bu hala salan nədir? Yoxsa nə vaxtsa doğmaların yad olacağını fikirləşməmişdin? Səncə bizim başımıza elə şeylər gəlmirmi? Elə düşünürsən səni anlamıram?...

#324 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 07 апреля 2010 - 20:32

Səni bu hala salan nədir? Yoxsa nə vaxtsa doğmaların yad olacağını fikirləşməmişdin? Səncə bizim başımıza elə şeylər gəlmirmi? Elə düşünürsən səni anlamıram?...

Bu işdə mənə kömək etmək istəyirsən? Sən necə fikirləşirsən, ola bilər ki, fikirləşməyim? Bu cürəsi gəlibki? Məgər xəbərdar olmadığın məsələdən məni başa düşərsən, Qardaşım?

#325 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 09 апреля 2010 - 18:39

ay Saqi, sən nə vaxt sakitləşəcəksən??Suallaruvı nöç qəlizləşdirmisən?Mənə nömrəvi vermiçegsən?Arada hal-əhvaluvi tutmaq olar? :)

#326 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 16 апреля 2010 - 12:12

Diyəsən suallaruvız qutarıb, hə?)))

#327 Bərihə

Bərihə

Jundi – Soldier

• Ibtidai
  • 6 сообщений

Отправлено 16 апреля 2010 - 12:51

Diyəsən suallaruvız qutarıb, hə?)))

mənə sözün yoxdu ki?? :rolleyes:

#328 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 16 апреля 2010 - 22:33

Nə sözü ola bilər ki? :)

#329 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 17 апреля 2010 - 01:12

Sən npş dişüvi ağartmısan?qızıl dişün də var sənün? Haçan qoydurmusan? :))

#330 Bərihə

Bərihə

Jundi – Soldier

• Ibtidai
  • 6 сообщений

Отправлено 20 апреля 2010 - 10:43

bıy))gorməmisən?)))

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Рейтинг@Mail.ru