Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Suala sualla cavab veririk?!

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 387

#271 Proxy

Proxy

Raqib – Seargeant

• Murid
  • 126 сообщений

Отправлено 13 марта 2010 - 12:33

Bəs bilmirsən ki bunu hamı bilmir ? Az yaranmış var ki unudublar nəzər məsələsini ? Kim tez durdu ya gec durdu gəlib ən son suala sual verməli deyil ?

#272 Şair

Şair

Forumun faktiki Ali Məqamlı Rəhbəri

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 13 марта 2010 - 12:43

Saqi sabah hara gedirsiz ki? Bilmirsiz ki mən xəstəyəm? Nömrəmi neyniyirsən? Vızıv atacaqsan? Səbr edə bilmirsən? Birazdan göndərəcəyimə inanmırsan?

#273 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 13 марта 2010 - 13:05

Saqi sabah hara gedirsiz ki? Bilmirsiz ki mən xəstəyəm? Nömrəmi neyniyirsən? Vızıv atacaqsan? Səbr edə bilmirsən? Birazdan göndərəcəyimə inanmırsan?

Demədim sənə?  Mən hardan bilimki XƏSTƏsən? Nömrəni sən bilən neyniyceyəm? Elə bildünki maşına vuracağam? İndi beyəm vızov " Atdım" Sənə? Səbrsizəm sən bilən? Necə inanmayım ki artıq nömrön məndədir?  Az 10 XR 424  DÖYÜL?  :smile334: :rolleyes: :vsego: :gancalii:
HİDAYƏT YOLUNUN YOLÇULARINA SALAM OLSUN !

#274 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 13 марта 2010 - 13:13

Aaa mənim nömrəmi reklam eliyirsən? Kimlər tapşırıb? Vovkalar? O vızıv deyildi ki? Hardan bildin mənim telefonun Englishcədir? Hardan bildin sənin zəngin "received calls"a aiddir?

#275 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 13 марта 2010 - 13:38

Aaa mənim nömrəmi reklam eliyirsən? Kimlər tapşırıb? Vovkalar? O vızıv deyildi ki? Hardan bildin mənim telefonun Englishcədir? Hardan bildin sənin zəngin "received calls"a aiddir?

Axırıncı kəlməni necə başa düşüm? Təhqir kimi?  :okL:   :blushL: ;) Açıqlaya bilərsən? Bilmirsənki, üreyimə salıb fıkir eliyciyəm? :shades:

#276 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 13 марта 2010 - 14:53

Englishceni bilmirsen? Bes niye kursa getmirsen? Oyrenmek istemirsen? Guya mən bilirəm?

#277 Proxy

Proxy

Raqib – Seargeant

• Murid
  • 126 сообщений

Отправлено 13 марта 2010 - 17:03

Bəs bilmirsən ki bunu hamı bilmir ? Az yaranmış var ki unudublar nəzər məsələsini ? Kim tez durdu ya gec durdu gəlib ən son suala sual verməli deyil ?

Ədaləti unutmaq bu forumda kimlərə sərf eliyir ki ?

Mən nemesəm ? Nə fərqi ərəb ya əcəm ? sual verəndə ondan əvəlki suala cavab yazırlar ? Sual verən vecə alınmir ?

#278 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 13 марта 2010 - 17:06

Proxy bizdən incimisən?

Сообщение отредактировал Şair: 13 марта 2010 - 18:05

#279 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 13 марта 2010 - 18:06

Niyə cavab vermirlər mənim suallarıma sualla? Ey millət xəbəriniz yoxdur?

#280 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 13 марта 2010 - 18:20

Mən nemesəm ? Nə fərqi ərəb ya əcəm ? sual verəndə ondan əvəlki suala cavab yazırlar ? Sual verən vecə alınmir ?

Hansı Ədaləti deyirsən? Şükürovu? Yoxsa bizim məhlə uşağını? Onların beyəm bu temadan xəbərləri var? Yoxsa forumda Ədalət dalı user var? Nemes nöş olursan axı? Adamın sualına gec cavab veriləndə nemes  :dwarf: :orc: :) olur beyəm? Mənim suallarıma verilən cavablara görə, mən Hitlerəm? Özün görmürsən ki, Şairnən Həsənağa ALLAH saxlamışlar başımıza nə oyun açırlar? Hər şeyi üreyüvə salırsan? 

#281 Proxy

Proxy

Raqib – Seargeant

• Murid
  • 126 сообщений

Отправлено 13 марта 2010 - 19:38

Proxy bizdən incimisən?

Mömin mömindən belə şeyə görə inciyər ?

Hansı sualına ?

Hansı Ədaləti deyirsən? Şükürovu? Yoxsa bizim məhlə uşağını? Onların beyəm bu temadan xəbərləri var? Yoxsa forumda Ədalət dalı user var? Nemes nöş olursan axı? Adamın sualına gec cavab veriləndə nemes  :dwarf: :orc: :) olur beyəm? Mənim suallarıma verilən cavablara görə, mən Hitlerəm? Özün görmürsən ki, Şairnən Həsənağa ALLAH saxlamışlar başımıza nə oyun açırlar? Hər şeyi üreyüvə salırsan? 

Hİtler nöş olursan ? Bəs sən görmürsən ki mən də arada sual verirəm ama sualimı qoyurlar şkafa başqasına sual verirlər ?

#282 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 13 марта 2010 - 23:15

Proxy bizdən incimisən?

Mömin mömindən belə şeyə görə inciyər ?

Hansı sualına ?

Hİtler nöş olursan ? Bəs sən görmürsən ki mən də arada sual verirəm ama sualimı qoyurlar şkafa başqasına sual verirlər ?

Hitler deyiləmki? Bilirsən sənün sözündən sonra  " Nemes " kəlməsinə görə nə qədər fikir eləmişəm? Arada niyə sual verirsən? Ya ortada, ya da qıraqda sual verə bilmirsən? Öyrədim sənə necə eləmey lazımdu? Şkafa qoyullar? KİM, ADƏ, KİİİM? Hansı şkafa? Neyçün? "Gözdəri götürmür səni?" Yəni ki,  ağırsan, götürə bilmirlər, yoxsa zəifdilər, gücləri çatmır? Açıqlaya bilərsən? Sən bilən bu qədər sualdan sonra neçə saat vaxt lazımdu ki, barmaqlarım əvvəlki halına qayıtsun? Bilirsən barmaqlarım nə gündədi? Tomun barmaqlarını görmüsən royalın qapağının altından çıxandan sonra? Təsəvvürüvə getirə bildün? Mənə yazığun gəlmir? Nöş qızışdırıb salmısan məni meydana? Harda qaıblar Şairnən Həsənağa?

#283 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 16 марта 2010 - 15:55

3 gündür mövzuya yazmaq istəyən yoxdur? Harda qalmısınız? Yazacaqsız, ya yox?

#284 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 16 марта 2010 - 16:40

Qoyursan ki yazaq? O qədər suala necə cavab yazaq? Nə yazaq? Yazmalı bir şey var? Yazsam cavab yazacaqsan? Yoxsa yenə də cavabsız qoyacaqsan?

#285 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 16 марта 2010 - 16:48

Qoyursan ki yazaq? O qədər suala necə cavab yazaq? Nə yazaq? Yazmalı bir şey var? Yazsam cavab yazacaqsan? Yoxsa yenə də cavabsız qoyacaqsan?

Sənə nə olub? Niyə qızışmısan? bir şey tapmırsan yazmağa? mən deyim? Haçan cavabsız qalıb? Adə, sən nə şər adamsan?

#286 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 16 марта 2010 - 17:00

Bayram günü niyə məni qızışdırırsan? Yazmağa nə tapmalıyam? Şəkərburadan baş açıram ki? Görmürsən uje tezyiqim qalxıb? Şəkərburadan sonra necə şər olum? Beyəm şirin olmaram?

#287 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 16 марта 2010 - 17:07

Bayram günü niyə məni qızışdırırsan? Yazmağa nə tapmalıyam? Şəkərburadan baş açıram ki? Görmürsən uje tezyiqim qalxıb? Şəkərburadan sonra necə şər olum? Beyəm şirin olmaram?

Şirinsən yəni? dişdəsəm bilərəm? Bayramdan sonra lap şirin olacaqsan? Yumurta çox yemirsənki? Mən səni qızışdırdım?  Sən necə qızıl- qırmızı söz deyirsən? Naçan qurtaracaq bu işdərün? Bayramı  sakit keçirdməyə imkan vericeysən? Elə bildün qonşuvuz Bayramı deyirəm? :)

#288 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 16 марта 2010 - 23:53

Şəkərburanın nöş adını çəkirsən?Heç mənə yazuğun gəlmirr?Hələ bu gün sənə məsciddə başa salmadım neynə??Saqi`ni ikinci dəfə "hazır" eləmək istəyirsən?Bilmirsənki uje "Hazırdı"? :D
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#289 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 16 марта 2010 - 23:54

Şair, Proxy də diyəsən "Hazırdı" ??Xəbərün vaar?? :D
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#290 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 16 марта 2010 - 23:57

Həsənağa, bə adam öz cananının adını çəkməyə utanar? Bə mənim bugünlük yoldaşım o deyildimi? Bə sən niyə onnan yoldaşlıq eləmədin?
Başa düşmədim Saqi məst olub bəyəm? Yoxsa nakault eliyiblər? Kim eliyə bilər? Bilmirlər ki, mən boksçuyam? Ona toxunsalar bilmirlər ves Bakını dağıdaram? Bilirsən necə?

#291 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 16 марта 2010 - 23:58

Hasanağa menyuda day kim var?

#292 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 17 марта 2010 - 00:22

Sənə kim deyib ki sən boksçusan? :D Saqi, Proxy`dən sonra menyuya səncə MİROTVORES70`i əlavə eləsək necədüü?Gedəəər??Hansı canan??Bu gün əlimdəki kulokdakını diyrsən?? ;)

#293 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 17 марта 2010 - 16:47

Kulokdakına sən canan diyirsən? 

#294 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 18 марта 2010 - 18:20

Şəkərburanın nöş adını çəkirsən?Heç mənə yazuğun gəlmirr?Hələ bu gün sənə məsciddə başa salmadım neynə??Saqi`ni ikinci dəfə "hazır" eləmək istəyirsən?Bilmirsənki uje "Hazırdı"? :)

Şəkərbura  "rozısk"dadır ki, adını çəkmirsüz? Sənə kimin yazığı gəlməlidi, mən bilmirəm? Saqi hazırdı ujeeeee? 1-ci dəfə kim " hazırlamışdı"?

#295 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 18 марта 2010 - 18:26

Həsənağa, bə adam öz cananının adını çəkməyə utanar? Bə mənim bugünlük yoldaşım o deyildimi? Bə sən niyə onnan yoldaşlıq eləmədin?
Başa düşmədim Saqi məst olub bəyəm? Yoxsa nakault eliyiblər? Kim eliyə bilər? Bilmirlər ki, mən boksçuyam? Ona toxunsalar bilmirlər ves Bakını dağıdaram? Bilirsən necə?

Şair, Saqi içir ki, məst olsun? Bilmirsən ki, 2 gündü inter.-ə girə bilmirəm? İnanırsanki, indiyə qədər hokauta düşməmişəm? Bəlkə qabağıma çıxmayıb? Boksçusan? Ves yazmısan, amma " kilo"sunu niyə yazmamısan? maraqlıdır, necəəəəə? :)

#296 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 18 марта 2010 - 18:34

Sən povorsan :) ki, soruşursan-- menyuda nə var? :doner: İndi baxun-görün mən süzün baş-ayağıvuzdan " kəllə- paça" bişirirəm, ya yox?  :secret: :roflll: :az1:

#297 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 18 марта 2010 - 18:39

Sənə kim deyib ki sən boksçusan? :doner: Saqi, Proxy`dən sonra menyuya səncə MİROTVORES70`i əlavə eləsək necədüü?Gedəəər??Hansı canan??Bu gün əlimdəki kulokdakını diyrsən?? :az1:

Güya özü bilmirki, o :roflll: :secret: :) boksçudur? Deyəndən sonra biləcək? MİROTVORES70`-i də əlavə elədüz?

#298 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 19 марта 2010 - 18:56

Şair, Saqi içir ki, məst olsun? Bilmirsən ki, 2 gündü inter.-ə girə bilmirəm? İnanırsanki, indiyə qədər hokauta düşməmişəm? Bəlkə qabağıma çıxmayıb? Boksçusan? Ves yazmısan, amma " kilo"sunu niyə yazmamısan? maraqlıdır, necəəəəə? :flowers1:

İçmək deyəndə nəyi nəzərdə tutursan? Həci adamsan, mən bəyəm onu deyirəm? Adam başqa şey içsə məst olmaz? Haradn bilim inetə girə bilmirsən? Mən provayderdə işdiyirəm? Nokauta düşməmisən? Hə, deməli cüdoya getmisən? De görüm nə qədər hippon fənni almısan? Sənə kilo lazımdı? Bakının kilosu ya mənim? B)

#299 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 19 марта 2010 - 18:59

Sən povorsan B) ki, soruşursan-- menyuda nə var? :lol: İndi baxun-görün mən süzün baş-ayağıvuzdan " kəllə- paça" bişirirəm, ya yox?  :flowers1: :flowers1: :az1:

Ancaq yeməyin menyusu olur? Televizorda komputerdə olmur? Aşbaz olsam nolar ki? Aşpaz olmax pis şeydi ki? Nə kəlləsindən bişəcək? Bəlkə bozbaş bişirsən? Bilmirsən mənim kəllə paçadan xoşum gəlmir?

#300 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 19 марта 2010 - 22:08

Şair, Saqi içir ki, məst olsun? Bilmirsən ki, 2 gündü inter.-ə girə bilmirəm? İnanırsanki, indiyə qədər hokauta düşməmişəm? Bəlkə qabağıma çıxmayıb? Boksçusan? Ves yazmısan, amma " kilo"sunu niyə yazmamısan? maraqlıdır, necəəəəə? :buket11:

İçmək deyəndə nəyi nəzərdə tutursan? Həci adamsan, mən bəyəm onu deyirəm? Adam başqa şey içsə məst olmaz? Haradn bilim inetə girə bilmirsən? Mən provayderdə işdiyirəm? Nokauta düşməmisən? Hə, deməli cüdoya getmisən? De görüm nə qədər hippon fənni almısan? Sənə kilo lazımdı? Bakının kilosu ya mənim? :flowers1:

Sən elə bilirsənki, " nəzərdə" tuturam? Nəzərlə nəişim var? Tanıyırsan Nəzəri elə danışırsan? Onu demirsənsə, 11-i deyirsən? Çaydan, kofedən, kakaodan adam məst olur? Bu haradan tapırsan? Yorulmursan bu qədər sual verməkdən? Mənim tərəzim varki Bakını ya da səni çəkim?

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Рейтинг@Mail.ru