Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Suala sualla cavab veririk?!

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 387

#211 AHMADIYYE

AHMADIYYE

Aqid – Colonel

• Emir
  • 2 642 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 17:15

Ahmadiyye, suallarınız nə tez qurtardı?

:) :scenic:
Əllahummə səlli əla Muhəmmədin və ali Muhəmməd, kəma səlləytə əla İbrahimə və əla ali İbrahimə və barik əla Muhəmmədin və əla ali Muhəmməd, kəma barəktə əla İbrahimə və əla ali İbrahim, innəkə həmidun məcid. AMİN!

#212 Şair

Şair

Forumun faktiki Ali Məqamlı Rəhbəri

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 17:20

Изображение
Gül kimədir? Saqiyədir, Həsənağaya ya mənə? Yoxsa bu mövzunu yaşadanlara? Və ya qadınlar günü münasibəti ilə qadın userlərə? Yoxsa mövzuyadır ki, rəhmətə getməsi münasibəti ilə məzarı üstünə gül qoyursuz? :scenic:

#213 AHMADIYYE

AHMADIYYE

Aqid – Colonel

• Emir
  • 2 642 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 17:38

Изображение
Gül kimədir? Saqiyədir, Həsənağaya ya mənə? Yoxsa bu mövzunu yaşadanlara? Və ya qadınlar günü münasibəti ilə qadın userlərə? Yoxsa mövzuyadır ki, rəhmətə getməsi münasibəti ilə məzarı üstünə gül qoyursuz? :scenic:

ALLAH hediyye etdiyi ve ISTEDAD adlanan Gozelliyin sahibi tek bir gulun menasini asan tapa biler INSALLAH, sizce?
Əllahummə səlli əla Muhəmmədin və ali Muhəmməd, kəma səlləytə əla İbrahimə və əla ali İbrahimə və barik əla Muhəmmədin və əla ali Muhəmməd, kəma barəktə əla İbrahimə və əla ali İbrahim, innəkə həmidun məcid. AMİN!

#214 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 18:05

İstedadi olanŞair,de gorum,
Vixadnoymuz bə nə zaman bitəcək?
Literatura bolməsində məktubum,
Cavabsizdi,cavab nə vaxt gələcək?

Amma cavabi şerlə yazma haaa)) sonra məndə yazacam.Neyniyim?))))))
Быть ШАХИДОМ для менья честь и великая мечта.Я скажу Амин,и Вы скажите!

Изображение

#215 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 18:13

Ahmadiyye bacı təşəkkür!
Komandir:
Məgər baxmamısan? 4cü məktuba cavab verdiyimi bilmirsən? 5ci məktubu hələ hazırlamamağımdan xəbərin yoxdu? Bəlkə mənə möhlət verəsən 5ci məktubu cavablayım?

#216 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 20:53

Getdikcə bu mövzu daha çox marağımı cəlb edir, sizin necə?

Sizcə, marağımızı cəlb etməsəydi, bu qədər vaxt itirib burda yazardıq? Dorudan da gözəl temadır, elə deyilmi? Görəsən "o biri"ləri də cəlb edə biləcəyik bu mövzuya? Sonra adam oturub oxuyanda bilirsiniz nə qədər gülür? Oğlum bir dəfə oturub oxuyub, bilirsiniz nə qədər gülüb? Fikrinizcə, burada kimsə kimnənsə inciyə bilər? Məgər bunun zarafat olduğunu başa düşmürlər ki, incisinlər də? :blushL:
HİDAYƏT YOLUNUN YOLÇULARINA SALAM OLSUN !

#217 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 20:59

Saqi, niye bu qeder chox sual verirsen? Yoxsa esebisen? Kim esebleshdirib seni? Kimdir seninle hoccet aparan? Qardashinla bolushmeyeceksen? Yoxsa ele bilirsen sirr saxlaya bilmirem?

#218 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 21:00

A bajjı sənə bu mövzuda marağlı gələn nədi ki? :secret:
Olmaya Saqi_73 qardaşın sonsuz sualları?? :blushL:

Bacıcan, Şairnən Həsənağadan qurtardıq ki? Sizcə mən çox sual verirəm? Görmürsüz ki, məni necə sual atəşinə tutblar? :lol: Yazıq deyiləm mən? :blushL: Qoşulursan bizə? Yoxsa dayanıb " müşahidəçi" mövqeyi tutacaqsan? Nə vaxta qədər?

P.S. Offtopa görə üzr istəyirəm: uffffff, yoruldum! Buna ürək davam edər? ( Deyəsən yenə də sual verdim axı, elə deyil?)

#219 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 21:08

A bajjı sənə bu mövzuda marağlı gələn nədi ki? :lol:
Olmaya Saqi_73 qardaşın sonsuz sualları?? :secret:

Saqi qardaşın ustalıqla 50 sualı ard arda yazması və və maraqlı suallar verməsi sənin də marağını cəlb etmirmi ?

Bıyyy, başıma xeyir, mən 50 dənə sualı harda verdim ki? Suallarım maraqlıdır? Bəs sizin cavablarınız necə? Elə bilirsiniz ki, maraqlı olmasaydı sizə cavab yazan olardı? Cəlb etmək yəni Maqnit? Deysən düz başa düşmədim, həə? Açıqlaya bilərsiniz nə dediyinizi? Psixoloq kimi sizcə, mənim təfəkkür tərzimdə qüsur yoxdur ki? Çox həyəcanlıyam mən? Sonra bu vərdişə çevrilə bilər? Bilirsiniz nə qədər sualım var verilməmiş? Təsəvvür edə bilərsiniz? :blushL:

#220 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 21:19

Kömək istiyirsiz? Bəs mənə niyə demirsiz? Bu cür sual verə bilməzdiz? :
Şair bəyəm universaldı? Onun istedadı var ki?
Bu cür daha maraxlı olmazdı? :lol:

Sən biləni "maraxlı"dır, yaxsa maraqlı? Düz yaza bilmirsən, Şair? Sən də mənim kimi ləhcə ilə yazırsan? Şair DEYİLSƏN? yOXSA QƏLƏMİN KÜTLƏŞİB? :blushL:

#221 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 21:20

Saqi mənim suallarıma niyə cavab vermirsən? Yoxsa artıq bəyənmirsən? Suallarımın mənası artıq itibmi? Bəlkə bu qədər sual işarələrini boş boşuna yazıram? Bəlkə gözümü boşuna mazol eliyirəm? Bəlkə klavişləri boşuna yoruram? Sən klavişlərimin nə günə düşdüyünü bilirsən? hardan biləsən? Klavişləri nə qədər qapazlamaq olar? yazıq deyillər?

#222 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 21:24

Kömək istiyirsiz? Bəs mənə niyə demirsiz? Bu cür sual verə bilməzdiz? :
Şair bəyəm universaldı? Onun istedadı var ki?
Bu cür daha maraxlı olmazdı? :lol:

Sən biləni "maraxlı"dır, yaxsa maraqlı? Düz yaza bilmirsən, Şair? Sən də mənim kimi ləhcə ilə yazırsan? Şair DEYİLSƏN? yOXSA QƏLƏMİN KÜTLƏŞİB? :blushL:

Sən məndə orfoqrafik səhv tutursan? Sən belə güclü yazırsan? Nədi, orfoqrafik lüğət almısan? Mənim hər sözümü lüğətnən yoxluyursan? Mən şəhərliyəm ki qaradskoy yazım? Ləhceynən yazsam nolacax? Öldürəceysən? Sən mənim QƏLƏMimə şübhəynən yanaşırsan?

#223 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

İstedad buna deyirlər də,,
bəs mən niyə həmişə istedadlığımnan şikayət edirəm?

Haçan şikayət elədiniz? Kimə şikayət etdiniz? Kim eşidib? Şikayətlərə beyəm Şair baxır? Şair, sənin xəbərin var məsələdən? Bizə niyə deməmisiniz? Bəlkə nə iləsə kömək edə bilərdik? Bir-birimizə biz də kömək etməsək onda nəyə lazımıq? :blushL:

#224 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Saqi, bəyəm mən raykomda işdiyirəm?

#225 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 21:25

Ahmadiyye bacı təşəkkür!
Komandir:
Məgər baxmamısan? 4cü məktuba cavab verdiyimi bilmirsən? 5ci məktubu hələ hazırlamamağımdan xəbərin yoxdu? Bəlkə mənə möhlət verəsən 5ci məktubu cavablayım?

Adə nə balamisan yenə? Yazdim daaa,gormədin?gozlədiyimi hiss eləmirsən,Sən deyilsən urəyimi partladan?
Быть ШАХИДОМ для менья честь и великая мечта.Я скажу Амин,и Вы скажите!

Изображение

#226 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 21:31

Buna istedad deyirlər? Divanəlik - dəlilik sözünü heç el arasında eşitməmisiz? Adam dda bu qədər sual verər? Saqi bu atəşi kim söndürəcək? Çox gözləyəcəm? Yoxsa yoldasan?

bəs mən niyə həmişə istedadlığımnan şikayət edirəm?

bəyəm, siz həmişə çox sual verirsiz?

Biz dəli olmuşuq sənün fikrüncən? Sən yanırsan ki, mən səni söndürüm? Mən POJARNİKƏM ki, səni söndürəm?Sən bilən bu atəş su ilə sönər? Çox alışmısan? Bəs niyə " Kriminal"da "Şair yanır"  xəbərini verməyiblər? Mən nə bilim sən qədər gözləyəcəksən? Ölmeyə getmişəm? Bilmirsən ki, dəlib çıxacağam? Həəə, nə oldu, konturun qyrtarıb, yoxsa səs lampalarun yanıb? Danəşacaqsan, yoxsa çıxım gedim? :blushL:

#227 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 21:34

Başa düşmədim, çox sual verən navaxtdan istedadlı sayılır?? :blushL: Saqi, sual fikirləşirsən guppuldatmağa?? :lol:

Adə, sən yenə gəldün? Haçan sənnən yaxamı qurtaracağam? 

#228 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 21:37

Saqi sen meqsed qoymusan qabaquva ki butun postlari cavablandiracaqsan oz suallarin ile?

#229 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 21:41

Saqi, niye bu qeder chox sual verirsen? Yoxsa esebisen? Kim esebleshdirib seni? Kimdir seninle hoccet aparan? Qardashinla bolushmeyeceksen? Yoxsa ele bilirsen sirr saxlaya bilmirem?

Üreyimin ətini yimisən eee, xəbərün var? Səniynən Həsənağanın fikri nədir? İnfarkt eləmək istiyirsüz məni? Əsəbilik hiss olunur? Məni kim əsəbləşdirə bilər? Sə elə bilirsən ki, tək VOVKAlarla höcət edirik? Sən sirr vermək olar? Saxlaya bilərsən? Harda saxlayacaqsan? Ağır olmaz? Bilirsən nə qədərdir? 

#230 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 21:57

Saqi sen meqsed qoymusan qabaquva ki butun postlari cavablandiracaqsan oz suallarin ile?

:lol: Sən güya bir postu boş buraxırsan? Vratar olmusan uşaqlıqda?  :blushL:

#231 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 22:00

menden vratar chixar? dursam kim qol vura biler? butun varotani tutmaram ki?

#232 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 22:23

Öldürmüsən eeee, məni, xəbərün var? Mənim futboldan başım çıxr ki, məndən soruşursan? Sənün " QABARİT"lərün elə bilirsən yadımdadu?

#233 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 22:36

Başa düşmədim, çox sual verən navaxtdan istedadlı sayılır?? :flowers1: Saqi, sual fikirləşirsən guppuldatmağa?? :scenic:

Xəbərün yoxdı çıxıb gedirəəm???Onda bəlkə dincələrsən,həə??Suallaruvıza uje cavabla çaşıb sual verən görmüsüzzz?? :secret: Ay Şair, bu nə danışır?Bu mövzudan "zarafatlı" mövzu heç var AzNet`də?? :blushL:

Bu mövzunu izləyən bütün user`lərə sual verim?? İnformation technology bölməsində nöş səs vermirsüzz?Yoxsa hamvuz XP işlədirsüüz?? :loool:

Сообщение отредактировал Hasan_AGA: 08 марта 2010 - 22:37

"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#234 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 22:43

Başa düşmədim, çox sual verən navaxtdan istedadlı sayılır?? :blushL: Saqi, sual fikirləşirsən guppuldatmağa?? :loool:

Xəbərün yoxdı çıxıb gedirəəm???Onda bəlkə dincələrsən,həə??Suallaruvıza uje cavabla çaşıb sual verən görmüsüzzz?? :D Ay Şair, bu nə danışır?Bu mövzudan "zarafatlı" mövzu heç var AzNet`də?? :D

Bu mövzunu izləyən bütün user`lərə sual verim?? İnformation technology bölməsində nöş səs vermirsüzz?Yoxsa hamvuz XP işlədirsüüz?? :D

Hara gedirsən? Səni buraxan kimdir? Aparan kimdir? Nöş gedirsən? Haçan gəliceysən? Komp. diliynən danışırsan? Perevod edə bilirən ki, nə dedün? Guya mən başa düşmədim? :flowers1: :scenic: :secret:

#235 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 22:55

Öldürmüsən eeee, məni, xəbərün var? Mənim futboldan başım çıxr ki, məndən soruşursan? Sənün " QABARİT"lərün elə bilirsən yadımdadu?

Qabaritlərimi neyniyirsən? Təzə kino çəkirsən? Bəyəm rejisorsan? Nə haqqındadı kino?

#236 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 23:19

Qabaritlərimi neyniyirsən? Təzə kino çəkirsən? Bəyəm rejisorsan? Nə haqqındadı kino?

Kino çəkənlər soruşurlar qabaritləri? Kinonu tek rejissor çekir? Operatorlar heç nə eləmir? Sən nə danışırsan? Rejissorlar beyəm tekcə kino çekirlər? Multfilim, televiziya filmi, serial-zad çekmirlər? Ssenarini oxumamısan?

#237 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 23:39

Multfilm çəkmək istiyirsən? Operator kimi çağırıblar? Kameranı sənindi yoxsa rejisor verir? Multfilimə məni niyə çağırırsan? Dublyaj eləməyə?

#238 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 23:42

Şair, Bu gününüz necə keçdi?-- temasına baxmısan? O da sualnan başlayır, bir bax nə yazmışam?

#239 AHMADIYYE

AHMADIYYE

Aqid – Colonel

• Emir
  • 2 642 сообщений

Отправлено 09 марта 2010 - 10:42

Ahmadiyye bacı təşəkkür!
Komandir:

Men teshekkur etsem olar? :scenic:

ALLAH dilinize, en vacibi Qelbinize guc-guvvet versin deye dua etsem, olar?

Bir az olsa bele bu movzudan (muellifden uzr dileyerek) digerine (bax buna http://313news.net/f...amp;#entry42291 ) ve oradaki xeberlere diggetinizi celb etsem olar? Incimezsiniz?

:flowers1:

#240 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 09 марта 2010 - 17:28

Saqi nə yazmısan ki? Çox yazmısan? uzun deyil ki? Bəlkə ixtisar edəsən?

Təşəkkür etmək istiyirsiz? Bəyəm mən icazə vermədim? :gizildish:
Duanın eyniisini sizə də diləyim? Allah imanınızı kamil etsin? ETSİN! AMİN!
Bəyəm bu xəbərdən incimək olar? O barədə sualları burda yazım ya mövzunu dəyişim?

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Рейтинг@Mail.ru