Перейти к содержимому

Фотография

8 mart qadinlar gunu.

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 69

#61 Şair

Şair

Forumun faktiki Ali Məqamlı Rəhbəri

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 11 марта 2010 - 19:09

Bəndə, mən ona qərara Сообщение #45-də gəldim. Yəni sizi 8 mart münasibəti ilə təbrik etdilər ya yox? Yoxsa ,məsələn, mən deyirəm ki , "bayramınız mübarək!", sizsə o sözü 8 martla əlaqədar deyil Novruz bayramı ilə əlaqədar qəbul edirsiz?
Komandir mən razı...

#62 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 12 марта 2010 - 00:50

AHMADİYYE, təşəkkür edirəm! Allah xanımları üstümüzdən əskik etməsin! Əsasən də ağbirçəkləri :)
Bəndə və Həsənağa dəyməz və tələsməyin, həmin məqalədə 1 şərh də mən yazmışam. Hal hazırda sonuncu şərhi.
Həsənağa, o başqa başqa ölkələrdir, Azərbaycanda qadınlar üçün alternativ bayram yoxdur!

Ahmadiyye, gözəl şeirdi, yeri gəlmişkən, çoxdandır "Qəlbimdən süzülən sözlər" mövzusuna şeir yazmıram, əvəzində bu gün nə qədər insana bədahətən şeir qoşdum ;)

İndi isə gəlin səmimi olaq:
Sualım əsasən mənfi rəy bildirənlərədir, xanımlar sizi təbrik edən və hədiyyə verən oldumu? və ya 1 neçə gün əvvəl (çünki iş günü deyil bu gün)
Bəylər, siz kimisə təbrik etdinizmi? Çox xahiş edirəm səmimi ;)

Qaqaşım, tələsmə, uje alternativ variantı fikirləşiblər. Prezidentin qərarından xəbərün var?? :)
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#63 AHMADIYYE

AHMADIYYE

Aqid – Colonel

• Emir
  • 2 642 сообщений

Отправлено 12 марта 2010 - 09:27

.. tələsmə, uje alternativ variantı fikirləşiblər. Prezidentin qərarından xəbərün var?? ;)

Prezidentin qerari - tam normal alternativdir. Buna (yani qerara) etiraziniz var, Ezizi Qardashim? ;)
Əllahummə səlli əla Muhəmmədin və ali Muhəmməd, kəma səlləytə əla İbrahimə və əla ali İbrahimə və barik əla Muhəmmədin və əla ali Muhəmməd, kəma barəktə əla İbrahimə və əla ali İbrahim, innəkə həmidun məcid. AMİN!

#64 AHMADIYYE

AHMADIYYE

Aqid – Colonel

• Emir
  • 2 642 сообщений

Отправлено 12 марта 2010 - 09:30

Просьба к уважаемому модератору: если данная тема выходит за рамки ПОЗДРАВЛЕНИЙ и становится ДИСКУССИОННОЙ, предлагаю перевести ее из подраздела ПОЗДРАВЛЕНИЯ в сам раздел Дискуссии на общие темы.
Əllahummə səlli əla Muhəmmədin və ali Muhəmməd, kəma səlləytə əla İbrahimə və əla ali İbrahimə və barik əla Muhəmmədin və əla ali Muhəmməd, kəma barəktə əla İbrahimə və əla ali İbrahim, innəkə həmidun məcid. AMİN!

#65 MirMustafa

MirMustafa

Mulazzim Awwal – 1st lieutenant

• Murid
  • 691 сообщений

Отправлено 12 марта 2010 - 09:32

.. tələsmə, uje alternativ variantı fikirləşiblər. Prezidentin qərarından xəbərün var?? :)

Prezidentin qerari - tam normal alternativdir. Buna (yani qerara) etiraziniz var, Ezizi Qardashim? ;)

Vəkilliyə oxşada deyərəm, o etiraz eləmədi, sadəcə məni məlumatlandırdı. Burda etirz enənlər olmaz inşallah ;)
36:60-62
Ey Adəm övladı! Məgər Mən sizdən əhd almadımmı ki, Şeytana ibadət etməyin, o sizin açıq-aşkar düşməninizdir,
Və (sizə buyurmadımmı ki) Mənə ibadət edin, doğru yol budur?!
Həqiqətən, (Şeytan) içərinizdən çoxlarını yoldan çıxartdı. Məgər ağlınız kəsmirdi?

#66 AHMADIYYE

AHMADIYYE

Aqid – Colonel

• Emir
  • 2 642 сообщений

Отправлено 12 марта 2010 - 10:12

Vəkilliyə oxşada deyərəm, o etiraz eləmədi, sadəcə məni məlumatlandırdı. Burda etirz enənlər olmaz inşallah ;)

Bilirem Qardashim, bilirem ;)

Eslinde, coxdan icimde sual verirdim ki neden cox olkede Analar-Atalar gunu var, amma bizde bu barede dushunmurler. Semimi deyirem ki mence hec de pis fikr deyil. Gorek.

#67 Bəndə

Bəndə

Naqib – Captain

• Murid
  • 714 сообщений

Отправлено 12 марта 2010 - 10:58

Bəndə, mən ona qərara Сообщение #45-də gəldim. Yəni sizi 8 mart münasibəti ilə təbrik etdilər ya yox? Yoxsa ,məsələn, mən deyirəm ki , "bayramınız mübarək!", sizsə o sözü 8 martla əlaqədar deyil Novruz bayramı ilə əlaqədar qəbul edirsiz?
Komandir mən razı...

Sorry anlamaqda problemim var,yəni yazdıqlarınızı tam anlamadım )))
Bircə onu deyib təkrarlanmaq istəyirəm ki, mənim bu bayrama HƏQİQƏTƏN məhz 8 mart kimi etiraz etməyimi ətrafımdakılar ildən-ilə daha gözəl xatırlayırlar,,və bu ilki təbriklərdə hətta cahil də olsa ən hörmət elədiyim belə bir şəxs məni təbrik edərkən dedi,bilirəm ki,bu günki tarixi özünə aird eləmirsən,amma mən bu gün fürsətdən istifdə edib,sadəcə olaraq sənin qarşıdan gələn bayramlarını təbrik edirəm!
Məncə bu mənim nailiyyətimdir,dilim ilə əməlimin üst-üstə düşməsində! ;)

#68 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 12 марта 2010 - 15:19

.. tələsmə, uje alternativ variantı fikirləşiblər. Prezidentin qərarından xəbərün var?? :)

Prezidentin qerari - tam normal alternativdir. Buna (yani qerara) etiraziniz var, Ezizi Qardashim? :)

Yoo, etirazım yoxdu :) Düzü ilk dəfə eşidəndə etirazım var idi, amma düşünüb belə bir qərara gəldim ki, nə fərqi var, 8 mart ya o birisi..,?Mənçün eyni şeydi ;) Diskusiya barədə razıyam, amma gərək hər iki tərəfin nümayəndələri olsun ( yəni o bayrama "HƏ" və "YOX" deyənlər, bir şərtlə ki, qırmıyağ bir-birimizi) :)
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#69 AHMADIYYE

AHMADIYYE

Aqid – Colonel

• Emir
  • 2 642 сообщений

Отправлено 12 марта 2010 - 16:10

Yoo, etirazım yoxdu :) Düzü ilk dəfə eşidəndə etirazım var idi, amma düşünüb belə bir qərara gəldim ki, nə fərqi var, 8 mart ya o birisi..,?Mənçün eyni şeydi ;) Diskusiya barədə razıyam, amma gərək hər iki tərəfin nümayəndələri olsun ( yəni o bayrama "HƏ" və "YOX" deyənlər, bir şərtlə ki, qırmıyağ bir-birimizi) :)

Gozel. Diskussiya ise gelende..eziz Qardashim, bu gune qeder bu forumda "qirilan" olub meger? :) (yene sual :shades: )

En azi cavabinizdan ele anladim ki ANALAR GUNU munasibeti ile analari tebrik etmeyeceksiniz. Yalnishim var ise, buyurun duzelish edin.

#70 Şair

Şair

Forumun faktiki Ali Məqamlı Rəhbəri

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 12 марта 2010 - 16:16

Komandir mən razı...

Sorry anlamaqda problemim var,yəni yazdıqlarınızı tam anlamadım )))
Bircə onu deyib təkrarlanmaq istəyirəm ki, mənim bu bayrama HƏQİQƏTƏN məhz 8 mart kimi etiraz etməyimi ətrafımdakılar ildən-ilə daha gözəl xatırlayırlar,,və bu ilki təbriklərdə hətta cahil də olsa ən hörmət elədiyim belə bir şəxs məni təbrik edərkən dedi,bilirəm ki,bu günki tarixi özünə aird eləmirsən,amma mən bu gün fürsətdən istifdə edib,sadəcə olaraq sənin qarşıdan gələn bayramlarını təbrik edirəm!
Məncə bu mənim nailiyyətimdir,dilim ilə əməlimin üst-üstə düşməsində! ;)

Yəni sizi 8 martda NOVRUZ bayramı ilə əlaqədar təbrik edirlər? Orijinal variant  :shades:

Həsənağa, prezident nə fərman verib ki?

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Рейтинг@Mail.ru