Перейти к содержимому

Фотография

Поисковый центр | Axtarış mərkəzi

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 62

#31 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 22 февраля 2010 - 18:15

Hasan AGA SOS

mobil telefondan 1-2 dene shekil silinib. Nece geri qaytarim?????? Telefonum nokia E66

asSalamu aleykum, qardaş. Gələ 2 dənə link, ayrı-ayrı proqramlardı, amma mahiyyətcə sən axtardığın sualın cavabıdı. Həcmləri də kiçikdi.

Hetman Photo Recovery 2.0.0.8 | Crack`ı da içində

Easy Photo Recovery
Easy Photo Recovery üçün Crack

Sualın olsa yaz həll edək, uğurlar :flowers1:
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#32 Şair

Şair

Forumun faktiki Ali Məqamlı Rəhbəri

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 28 февраля 2010 - 14:36

inspeak proqrami

#33 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 28 февраля 2010 - 22:39

inspeak proqrami

Buyur, burdan YÜKLƏ
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#34 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 04 марта 2010 - 20:02

Salamu aleykum.
Mənə şahmat oyunu lazımdır elektron, zəhmət olmasa kömək edin! Əvvəlcədən təşəkkür!

#35 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 04 марта 2010 - 21:53

Salamu aleykum.
Mənə şahmat oyunu lazımdır elektron, zəhmət olmasa kömək edin! Əvvəlcədən təşəkkür!

vaAleykum asSalam.

Скачать 3D шахмaты
Şahmat kolleksiyasını YÜKLƏ
Şahmat oyununu YÜKLƏ + Şahmat klubu hədiyyə :))

P.S. Bəs eləməsə yenə paylaşaram ;)

Сообщение отредактировал Hasan_AGA: 04 марта 2010 - 21:58

#36 Shemsi

Shemsi

Muqaddam – Lieutenant Colonel

• Murid
  • 1 723 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 16:36

Hesenaga qardaş, youtube-dan video yukləyən program istəyirəm. Hardan yükləyə bilərəm?

Sormaz ki bilsin,
sorsa bilirdi.
Bilmez ki sorsun,
bilse sorardı.

#37 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 18:40

Hesenaga qardaş, youtube-dan video yukləyən program istəyirəm. Hardan yükləyə bilərəm?

Bir dəqiqə, indi link verəcəm, yükləyərsən.

#38 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 08 марта 2010 - 18:52

Buyur, burdan YÜKLƏ
İnstallation qaydasını da qeyd edirəm ki, problem yaranmasın. Deməli, proqramı yüklədikdən sonra, arxivdən çıxarın və adi qaydada setup edin. Bundan sonra finish düyməsini basmazdan öncə orda quş qoyulsa ki, "Zapustit proqramu seyças" onu götürün. Bundan sonra Crack papkasına daxil olaraq (papkanın içində bir dənə də papka olacaq) yarlıkı copy edib C:\Program Files\Nuclear Coffee\VideoGet papkasına daxil olub paste edin. Orda yazılacaq ki, belə fayl artıq mövcuddu "zamenit?" yes düyməsini basın. Vso, ustanovka və registrasiyası hazırdı. İndi proqramı işə salın. Proqramı işə salan kimi bir dənə pəncərə açılacaq orda "Update" gedəcək. Onu cancel etməyin, qoy update axıracan getsin, proqram özü açılacaq. Hazırdı :)

Klipi yükləmək üçün isə brovvser`inizin address bar`ından linki copy edib proqramda "+" düyməsinə sıxaraq paste edin. Qalanı aydındı :( Sualınız olsa yazın, kömək edək :scenic:

Сообщение отредактировал Hasan_AGA: 08 марта 2010 - 18:53

#39 JAFAR

JAFAR

Raid – Major

• Emir
  • 1 496 сообщений

Отправлено 09 марта 2010 - 02:23

Mənə Kaspersinin açarları lazımdır. Kasperski 2009. 8.0.0.506.

İmam Mehdi (ə.f): "Yer üzü heç vaxt höccətsiz qalmayacaq. İstər o höccət gizli olsun, istər - aşkar."
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

#40 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 09 марта 2010 - 21:43

Düzü internetdə doludu keys`lar, amma ki, tapırsan uzağı 1 ay işləyir sonra "çernıy spisok"...Məndə Kaspersky İnternet Security 7-di + hər ay pulsuz açar götürmək üçün kiçik həcmli proqram, paylaşııım??

Сообщение отредактировал Hasan_AGA: 09 марта 2010 - 21:44

#41 JAFAR

JAFAR

Raid – Major

• Emir
  • 1 496 сообщений

Отправлено 10 марта 2010 - 02:19

Düzü internetdə doludu keys`lar, amma ki, tapırsan uzağı 1 ay işləyir sonra "çernıy spisok"...Məndə Kaspersky İnternet Security 7-di + hər ay pulsuz açar götürmək üçün kiçik həcmli proqram, paylaşııım??

Quzu kəsim, o key-lərdən birini mənə göndər və yaxud link ver. Yox, mene 8.0.0.506 lazımdır.

İmam Mehdi (ə.f): "Yer üzü heç vaxt höccətsiz qalmayacaq. İstər o höccət gizli olsun, istər - aşkar."
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

#42 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 10 марта 2010 - 21:46

Quzu kəsim, o key-lərdən birini mənə göndər və yaxud link ver. Yox, mene 8.0.0.506 lazımdır.

Ok, buyur:

LINK 1
LINK 2
LINK 3
LINK 4

P.S. Çalış günorta girib yükləyəsən, axşam yoxsa bütün slotlar məşğul olur.

#43 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 11 марта 2010 - 00:11

Hasan AGA, söhbəti Sübhani açıbsa, qoy birində mən deyim. Mənə verdiyin, Kasperskinin açarları noldu? Məndə 30 günlük müddət falan yoxdur.... Yəni 30 günlük pulsuz verilmə yoxdur, hər dəfə giriş edəndə aktiv etmək barədə pəncərə gəlir və 4 variant yazılır, mən də həmişə (axrıncına tıklayarak) sonraya saxlayıram. Köməyinə ehtiyacım var.

#44 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 11 марта 2010 - 20:49

Hasan AGA, söhbəti Sübhani açıbsa, qoy birində mən deyim. Mənə verdiyin, Kasperskinin açarları noldu? Məndə 30 günlük müddət falan yoxdur.... Yəni 30 günlük pulsuz verilmə yoxdur, hər dəfə giriş edəndə aktiv etmək barədə pəncərə gəlir və 4 variant yazılır, mən də həmişə (axrıncına tıklayarak) sonraya saxlayıram. Köməyinə ehtiyacım var.

Aaa, bu ki, çox asandı ;) Aşağıda çərçivəyə aldığım punktu seç və "next" vur ;)
Изображение

30 günlük müddət bitəndən sonra isə KEYINFOREMOVER papkasında açarın təzələnməsi haqqında "instruktsiya" var, baxarsan.

#45 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 11 марта 2010 - 20:54

Həsənağa, çox sağol, məndə o komputeri açanda gəlir, indi necə daxil ola bilərəm o pəncərəyə?

#46 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 11 марта 2010 - 22:58

Həsənağa, çox sağol, məndə o komputeri açanda gəlir, indi necə daxil ola bilərəm o pəncərəyə?

XP ruscadı, ya ingiliscə? Heç bir baş ağrısı, "ora gir, onu tıkla, bura bas" kəlməsiz, sadəcə "Log off/Выйти из системы" elə, sistemə təzdən gir avtomatik pəncərə çıxacaq. Pəncəri açıq saxla, internetə qoşul, sonra "next" düyməsinə tıkla ;)

Buyur, qardaşım ;)

#47 Proxy

Proxy

Raqib – Seargeant

• Murid
  • 126 сообщений

Отправлено 12 марта 2010 - 01:16

Buyur, burdan YÜKLƏ
İnstallation qaydasını da qeyd edirəm ki, problem yaranmasın. Deməli, proqramı yüklədikdən sonra, arxivdən çıxarın və adi qaydada setup edin. Bundan sonra finish düyməsini basmazdan öncə orda quş qoyulsa ki, "Zapustit proqramu seyças" onu götürün. Bundan sonra Crack papkasına daxil olaraq (papkanın içində bir dənə də papka olacaq) yarlıkı copy edib C:\Program Files\Nuclear Coffee\VideoGet papkasına daxil olub paste edin. Orda yazılacaq ki, belə fayl artıq mövcuddu "zamenit?" yes düyməsini basın. Vso, ustanovka və registrasiyası hazırdı. İndi proqramı işə salın. Proqramı işə salan kimi bir dənə pəncərə açılacaq orda "Update" gedəcək. Onu cancel etməyin, qoy update axıracan getsin, proqram özü açılacaq. Hazırdı ;)

Klipi yükləmək üçün isə brovvser`inizin address bar`ından linki copy edib proqramda "+" düyməsinə sıxaraq paste edin. Qalanı aydındı :) Sualınız olsa yazın, kömək edək ;)

Bütün bu problemlər indi daha asan həll olunur. Video Downloader proqrami var. heç bir açar da istəmir. Free proqramdir. Ama istidafə edənlər orada yükləyərkən onlara lazım olan fayl tipin seçsə daha yaxşı olar. Mən OUTPUT FORMAT yerində ORIGINAL FILE (No Conversion) seçimin etmişəm. Bu daha çox xoşuma gəlir

Download - Vdownloader

#48 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 12 марта 2010 - 15:23

Həsənağa, mən deyirəm axı ola bilməz onu etməyim. Etmişdim və yenə də təkrarladım. Əlbəttə inetdə olan zaman. Ancaq yenə "oşibka" verdi

#49 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 12 марта 2010 - 15:26

Təşəkkür, Proxy

#50 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 12 марта 2010 - 15:29

Həsənağa, mən deyirəm axı ola bilməz onu etməyim. Etmişdim və yenə də təkrarladım. Əlbəttə inetdə olan zaman. Ancaq yenə "oşibka" verdi

Nə oşibkası verdi?Print screen elə sal bura şəkil formatda baxım diyim.

#51 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 20 мая 2010 - 18:56

Salamu aleykum.

Qardaşlar mənə .pdf formatını .doc formatına çevirən proqram lazımdır təcili. Əvvəlcədən təşəkkür!

#52 Almir

Almir

Mulazzim Awwal – 1st lieutenant

• Murid
  • 687 сообщений

Отправлено 20 мая 2010 - 19:21

Salamu aleykum.

Qardaşlar mənə .pdf formatını .doc formatına çevirən proqram lazımdır təcili. Əvvəlcədən təşəkkür!

Если ни кто не подкинет программу, то самый простой способ открыть пдф, выделить все, скопировать и вставить в новый документ дос.
Извините, если что за ламерский совет. :)

Сообщение отредактировал Almir: 20 мая 2010 - 19:21

#53 Almir

Almir

• Murid
  • 687 сообщений

Отправлено 20 мая 2010 - 19:28

http://www.hellopdf....f2wordsetup.exe

Проверено. работает.
Только у таких программ общая проблема, иногда бывает проблема со шрифтами.
Это программа пишет разработчик, поддерживает только английский язык.

Сообщение отредактировал Almir: 20 мая 2010 - 19:31

#54 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 20 мая 2010 - 19:47

Qardaş, 1-ci dediyiniz üsuldan istifadə edəndə, gərək hər sətrin sonunda "backspase" düyməsinə tıklayasan ki, mətn əvvəlki formasına qayıtsın.
Verdiyiniz proqramda isə Azərbaycan şriftləri açılmır. Yenə də Allah razı olsun!

#55 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 20 мая 2010 - 20:08

Salamu aleykum.

Aleykum asSalam, qardaş! Mən sənə Pdf to word adlı proqramı verməmişəmki? :)

P.S. Almir, ты азери язык знаеш? :)

#56 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 20 мая 2010 - 20:10

Salamu aleykum.

BUYUR brat! :)
  • Şair это нравится

#57 Zerger

Zerger

Raqib Awwal – Master Seargeant

• Murid
  • 200 сообщений

Отправлено 20 мая 2010 - 20:55

Hesen aga,qardash,bu youtubdan ss ile nece yuklemek olar?ss-i hara yazim?
Baxiram yollara.....

#58 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 20 мая 2010 - 21:17

Hesen aga,qardash,bu youtubdan ss ile nece yuklemek olar?ss-i hara yazim?

Sualınızı bir zəhmət, dəqiqləşdirərdiniz..Youtube-dan klip yükləmək istəyirsiniz kompüterinizə yoxsa?

#59 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 20 мая 2010 - 21:22

Hörmətli forum istifadəçilərdən artıq dərəcədə xahiş edirəm:

Sual verməmişdən öncə onun uyğun mövzuda verib vermədiyinizi əvvəlcədən dəqiqləşdirin..Əks halda offtopa görə reyting almaq da olar.. (Düzdü balaca xətadı, amma... )

P.S. Yoruldumeee post`ları oyan-buyan ötürməkdən, yazığıvuz gəlsündəəə mənə :)

Сообщение отредактировал Hasan_AGA: 20 мая 2010 - 21:23

#60 Almir

Almir

• Murid
  • 687 сообщений

Отправлено 20 мая 2010 - 23:58

Salamu aleykum.

Aleykum asSalam, qardaş! Mən sənə Pdf to word adlı proqramı verməmişəmki? :)

P.S. Almir, ты азери язык знаеш? :)

biraz turkce konushyorum dostum, ona gore azeri dilinde biraz anlayabiliyorum.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Рейтинг@Mail.ru