Перейти к содержимому

Фотография

Поисковый центр | Axtarış mərkəzi

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 62

#61 Zerger

Zerger

Raqib Awwal – Master Seargeant

• Murid
  • 200 сообщений

Отправлено 21 мая 2010 - 12:54

Hesen aga,qardash,bu youtubdan ss ile nece yuklemek olar?ss-i hara yazim?

Sualınızı bir zəhmət, dəqiqləşdirərdiniz..Youtube-dan klip yükləmək istəyirsiniz kompüterinizə yoxsa?

Qardaş,Mende Youtube dovnloader proqrami varki ustanavit ələməl lazimdi.Məndə istəmirəm ustanavit edim.Əvvəl Youtubdan proqramsiz yükləmə edirdim,linkin əvvəlində harasa ss yazirdim,indi o yadimdan çixibki hara zaymag lazimdi,Yeni proqramla yükləmə istəmirəm,tənbəl varianti istirəm.mp3 vidio nə ferqi varki?mənə ss.lə yükləməni örgət vəssalamdə :rolleyes:
Baxiram yollara.....

#62 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 21 мая 2010 - 17:09

Salamu aleykum.

Qardaşlar mənə .pdf formatını .doc formatına çevirən proqram lazımdır təcili. Əvvəlcədən təşəkkür!

Aleykum asSalam, qardaş! Mən sənə Pdf to word adlı proqramı verməmişəmki? :loool:

P.S. Almir, ты азери язык знаеш? :D

biraz turkce konushyorum dostum, ona gore azeri dilinde biraz anlayabiliyorum.

Ooo, maşAllah qardaş!Əhsəən!Bazen türkçe de konuş :flowers1:
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#63 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 21 мая 2010 - 17:11

Hesen aga,qardash,bu youtubdan ss ile nece yuklemek olar?ss-i hara yazim?

Sualınızı bir zəhmət, dəqiqləşdirərdiniz..Youtube-dan klip yükləmək istəyirsiniz kompüterinizə yoxsa?

Qardaş,Mende Youtube dovnloader proqrami varki ustanavit ələməl lazimdi.Məndə istəmirəm ustanavit edim.Əvvəl Youtubdan proqramsiz yükləmə edirdim,linkin əvvəlində harasa ss yazirdim,indi o yadimdan çixibki hara zaymag lazimdi,Yeni proqramla yükləmə istəmirəm,tənbəl varianti istirəm.mp3 vidio nə ferqi varki?mənə ss.lə yükləməni örgət vəssalamdə :flowers1:

Həəə, bildiiiim!Onda qardaşım, siz forumda yaxşı axtarış etməmisiniz... Bu mövzuda youtube haqqında 10 ədəd bilmədiyimiz "fişkaları" qeyd eləmişəm. Yararlanın. Sual çıxsa yazın..

Hörmətlə,
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Рейтинг@Mail.ru