Перейти к содержимому

Фотография

Собирун | Toplantı

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 441

#391 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 22 февраля 2010 - 01:07

MA.ALLAH, butun restoran saxlayanlar və şou biznes əhli həcidir və namaz əhlidir! Həsənağa mən gələ bilməyəcəm.Get və ətrafli yazarsan bu haqda!
Быть ШАХИДОМ для менья честь и великая мечта.Я скажу Амин,и Вы скажите!

Изображение

#392 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 22 февраля 2010 - 01:10

MA.ALLAH, butun restoran saxlayanlar və şou biznes əhli həcidir və namaz əhlidir! Həsənağa mən gələ bilməyəcəm.Get və ətrafli yazarsan bu haqda!

Qardaş burda konkret məqsəd kimin nə elədiyi yoxe, məclisdə iştirak etməkdi..Dini konkurslar da olacaq..Nəm, kef sənindi :blushL: Ətraflı təəssüratlarımı bölüşərəm :blushL:
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#393 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 22 февраля 2010 - 01:25

Qardaş burda konkret məqsəd kimin nə elədiyi yoxe, məclisdə iştirak etməkdi..Dini konkurslar da olacaq..Nəm, kef sənindi :) Ətraflı təəssüratlarımı bölüşərəm :gizildish:

Əşşi olsun daa,mən sozgəlişi dedim.İstəməyənim gozunə tank mərmisi dəysin.Sadəcə mən o gun cixa bilməyəcəm.Get yaz və bizi də şad elə!

Изображение

#394 _MOLLA_

_MOLLA_

Naqib – Captain

• Murid
  • 984 сообщений

Отправлено 22 февраля 2010 - 10:34

Mən PAS :gizildish:
Hər kəs cənnətə getmək istəyir amma heç kim ölmək istəmir

#395 indulqentsiya

indulqentsiya

Mulazzim – lieutenant

• Murid
  • 403 сообщений

Отправлено 22 февраля 2010 - 12:35

:flowers1:
Huseyni,Kerbelani ve Ashurani derk etmek ucun,en azi,gerek doqulduqun etek Peygember balasinin qatillerinin doqulduqlari etekden ferqlensin.
قال رسول اللّه (ص): ان الحسين مصباح الهدى و سفينة النجاة
-------------------------------------------------
"Ey Kitab Ehli! Niye haqqı batılla qarıştırır ve bile bile gerçeyi gizlidirsiniz?" (Âl-i İmrân, 3/71),...........
<Bu kishi sayiqlayir....ALLAHIN KITABI BIZE BES EDER>............
---------------------------------------------------

#396 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 22 февраля 2010 - 13:42

Deməli belə. Getmək istəyənlərin siyahısını tərtib edirəm:

1. Şair,
2. Mən

Hələki 2 nəfər :flowers1:
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#397 Şair

Şair

Forumun faktiki Ali Məqamlı Rəhbəri

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 22 февраля 2010 - 16:05

Həsənağa, əsası Şeyxdir. :flowers1:

MA.ALLAH, butun restoran saxlayanlar və şou biznes əhli həcidir və namaz əhlidir!

:respect:))

#398 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 22 февраля 2010 - 19:08

Həsənağa, əsası Şeyxdir. :flowers1:

MA.ALLAH, butun restoran saxlayanlar və şou biznes əhli həcidir və namaz əhlidir!

:)))

Yoox,Əstəqfurullah, Əmələ qiymət Allaha məxsusdur! Amma bu Həcilərdən və geydirmə namaz əhkindən nələr cəkmişəm,((ALLAHU ALİM. Ozu qiymət verər! Bəziləri həqiqilərə də kolgə salir!

Изображение

#399 AHMADIYYE

AHMADIYYE

Aqid – Colonel

• Emir
  • 2 642 сообщений

Отправлено 23 февраля 2010 - 13:20

Baax,dediniz haaa))) yazildi!

Verdiyim sozu her zaman tutmaga calishiram ALLAHIN komeyi ile.

Gorek o gune qeder bashimiza neler gelir.

ALLAHDAN xeirlisi.

Əllahummə səlli əla Muhəmmədin və ali Muhəmməd, kəma səlləytə əla İbrahimə və əla ali İbrahimə və barik əla Muhəmmədin və əla ali Muhəmməd, kəma barəktə əla İbrahimə və əla ali İbrahim, innəkə həmidun məcid. AMİN!

#400 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 23 февраля 2010 - 22:51

ALLAHDAN xeirlisi.

Amin baci! Birdən xəstəxanada olsam,Tatara deyəcəm ki,mənim koykami Qazelə qoyub La-Şarbiyə gətirsin!Qəbirsanliqda olsam,iş uje Mollalıqdır!(Yəni bizim Molla haa)

Изображение

#401 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 23 февраля 2010 - 23:00

ALLAHDAN xeirlisi.

Amin baci! Birdən xəstəxanada olsam,Tatara deyəcəm ki,mənim koykami Qazelə qoyub La-Şarbiyə gətirsin!Qəbirsanliqda olsam,iş uje Mollalıqdır!(Yəni bizim Molla haa)

:rolleyes:

#402 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 27 марта 2010 - 20:13

Həsənağa, yenə gülürsən? İndi yazım ki, Sobirun da nələr eləmisən? Hələ səpməmisənki? Davlennün normadadu? Nigarançılıq öldürüb məni o gündən, əlaqə də saxlaya bilmədim ki, görüm nə oldu Aqibətün...> :rolleyes:
HİDAYƏT YOLUNUN YOLÇULARINA SALAM OLSUN !

#403 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 27 марта 2010 - 20:59

Nçe nçe nçe nçe... Saqi sobiruna gedirsən, bəs mənə niyə xəbər etməmisən? :rolleyes:

#404 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 27 марта 2010 - 22:00

Lətifəsi bizdən 1000 uzaq olsun!  Rəhmətlik Nəsibə Zeynalova deyirdi: " Gözünnən gəlsün ətdi piraşkilər!"--- O məsəl yadıma düşdü...

Adə, Şair, altdan-altdan varinəni sən sökürdün, yoxsa mən? Day mənim sənə sözüm yoxdu....

#405 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 27 марта 2010 - 22:38

Həsənağa, yenə gülürsən? İndi yazım ki, Sobirun da nələr eləmisən? Hələ səpməmisənki? Davlennün normadadu? Nigarançılıq öldürüb məni o gündən, əlaqə də saxlaya bilmədim ki, görüm nə oldu Aqibətün...> :rolleyes:

Şükranallah, səpməmişəm hələm, amma ki, ehtimal var :D Birdə ki, mənim axı allerqik deyiləəəm, nöç səpirəmee?Yenə sualla cavab verirsən?Bəs deyildi sobirundakılar sənə?Yenə başlayııım??Aaaaa :shades:

#406 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 27 марта 2010 - 22:39

Nçe nçe nçe nçe... Saqi sobiruna gedirsən, bəs mənə niyə xəbər etməmisən? :rolleyes:

Helədə gözdər eləmisənkiiii, aydaaa :D Adəəə, yanımda oturan bə kim idi?? :shades:

#407 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 27 марта 2010 - 22:40

Lətifəsi bizdən 1000 uzaq olsun!  Rəhmətlik Nəsibə Zeynalova deyirdi: " Gözünnən gəlsün ətdi piraşkilər!"--- O məsəl yadıma düşdü...

Adə, Şair, altdan-altdan varinəni sən sökürdün, yoxsa mən? Day mənim sənə sözüm yoxdu....

Mənim nağada. neçə qr mürəbbə yeməgimi sayduğuvi bilirdim, day Şairi də güdürdüün?? :rolleyes:

#408 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 28 марта 2010 - 11:23

İstəyirsən deyim ki, Doxtur qəlyanın başına nə oyun gətirdi? Sübhaniyə demədim ki, bir parça çörək gətirsinlər? Şair ALLAH saxlamış, çayı " filtirovka" eliyirdi! Sən də ki... Az qalmışdı ki, qəndi də varinəyə batırıb yeyəsən! Nooolub, dünyanın axırıdı beyəm>

#409 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 28 марта 2010 - 13:19

İstəyirsən deyim ki, Doxtur qəlyanın başına nə oyun gətirdi? Sübhaniyə demədim ki, bir parça çörək gətirsinlər? Şair ALLAH saxlamış, çayı " filtirovka" eliyirdi! Sən də ki... Az qalmışdı ki, qəndi də varinəyə batırıb yeyəsən! Nooolub, dünyanın axırıdı beyəm>

Sözlərinizdə həqiqət var :( Sevincimdən çaşmışdımeee, qəndi çörək sanıb mürəbbəyə batırmaq istəyirdim, amma sağolsun bir nəfə məni day elə güdürdükiiii, birtəhər özümi saxladım :flowers1:

#410 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 28 марта 2010 - 13:44

Saqi, kəşfiyyatında problemlər var :(

#411 Gunahkar

Gunahkar

ALLAHla irəli!

• Murid
  • 1 066 сообщений

Отправлено 30 марта 2010 - 16:30

Salam mənim əzizlərim! Çoxdandır uzaqlarda idim. İndi gəldim, sizlərlə görüşməyə. Lap şaxta baba demişkən:
Qarlı dağlar aşaraq, çox ellər dolaşaraq...
Şaxta babanın ayağı sürüşdü... Kəllə məyallaq yerə dəydi...
Amma mən də gəldim...
Mirotvores70, Saqi_73, Al-Fath, Heyder313 ve s. məni görmək istəyən qardaşlar və ...
Mənim köhnə nikim Günahkar. Nədənsə Günahkar nikilə girə bilmədim. Nikimi dəyişməli oldum. İnşa ALLAH gələcəyəm Sobirun`a... Vaxt barədə razılığa gəlmək qaldı sizin öhdənizə.
Bir quşu öldürmək üçün bıçaq lazım deyil! Qanadlarını yol, uçmaq sevgisi gündə yüz dəfə onu öldürəcək!!! (Soyuq müharibə)

Изображение

#412 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 31 марта 2010 - 15:36

Bahhh___ Seyid səni xoş gorduk)əcəb cəmalın!Əşşi belə xoş gəlmisən,cəfalar gətirmisən,yaman darıxdıq sənincun,Vaxtını de,Qazaxdan samalyot kimi ucub gəlim! Təki Sən gələsən!

Изображение

#413 Dr.White

Dr.White

Белый Форума

• Murid
  • 741 сообщений

Отправлено 31 марта 2010 - 15:52

Ala mən uje deyirdim oz ozümə ki, Günahkar hardadı ? )))) Okazimicka uje Gunahlari bağışlanıf olum mesum Muslim :happybirth:)) Xoş gördük səni gardaş...
Cin görürem, şeytan görürem - qorxmuram,
Harda "kitayski" şıə görürem - qorxuram !

I am proud to be Rafidi !!!

#414 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 31 марта 2010 - 19:35

Salam mənim əzizlərim! Çoxdandır uzaqlarda idim. İndi gəldim, sizlərlə görüşməyə. Lap şaxta baba demişkən:
Amma mən də gəldim...
Mirotvores70, Saqi_73, Al-Fath, Heyder313 ve s. məni görmək istəyən qardaşlar və ...
Mənim köhnə nikim Günahkar. Nədənsə Günahkar nikilə girə bilmədim. Nikimi dəyişməli oldum. İnşa ALLAH gələcəyəm Sobirun`a... Vaxt barədə razılığa gəlmək qaldı sizin öhdənizə.

Ey oğlan PİYANAR! Çaşdımeeee, Qünahkar! Xoş gəlib səfa gətirmisən, Əziz Qardaşım! Görüşəəriiiik!

Сообщение отредактировал Saqi_73: 31 марта 2010 - 19:36

#415 AHMADIYYE

AHMADIYYE

Aqid – Colonel

• Emir
  • 2 642 сообщений

Отправлено 31 марта 2010 - 20:31

Пора собирать сестер у себя..пора
Əllahummə səlli əla Muhəmmədin və ali Muhəmməd, kəma səlləytə əla İbrahimə və əla ali İbrahimə və barik əla Muhəmmədin və əla ali Muhəmməd, kəma barəktə əla İbrahimə və əla ali İbrahim, innəkə həmidun məcid. AMİN!

#416 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 31 марта 2010 - 22:46

Amma mən də gəldim...

Ey oğlan PİYANAR! Çaşdımeeee, Qünahkar! Xoş gəlib səfa gətirmisən, Əziz Qardaşım! Görüşəəriiiik!

Boyyy PİYANAR? Həci deyirsən indi GUNAHKAR bizə bu xalatın sirrini acacaq? :)

Изображение

#417 Gunahkar

Gunahkar

ALLAHla irəli!

• Murid
  • 1 066 сообщений

Отправлено 01 апреля 2010 - 15:13

Salam dostlar. Insha ALLAH bu yaxinda gorusherik. Piyanari turkler piyasaya dashidilar. Degeri dushmush.
Bir quşu öldürmək üçün bıçaq lazım deyil! Qanadlarını yol, uçmaq sevgisi gündə yüz dəfə onu öldürəcək!!! (Soyuq müharibə)

Изображение

#418 tatar.

tatar.

Amid – Brigadier General

• Murid
  • 3 058 сообщений

Отправлено 01 апреля 2010 - 23:13

Salam dostlar. Insha ALLAH bu yaxinda gorusherik. Piyanari turkler piyasaya dashidilar. Degeri dushmush.

Salam eziz gardashim xosh gorduk sizi.))))

ЛАББЕЙК ЙА ХУСЕЙН!!

www.youtube.com/watch?v=ebPCpKIL_cs&list=PL897F31D2FFF56549

#419 al-Islam

al-Islam

Forumun Ali məqamlı rəhbəri

• Emir
  • 1 952 сообщений

Отправлено 02 апреля 2010 - 16:10

Salam Seyid, xoş gəlmisən ))))

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُونُوا قَوَّامِينَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ ۖ وَلَا يَجْرِمَنَّكُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلَىٰ أَلَّا تَعْدِلُوا ۚ اعْدِلُوا هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَىٰ ۖ وَاتَّقُوا اللَّهَ ۚ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

"Ey iman gətirənlər, (bütün fərdi və ictimai işlərdə) həmişə Allaha görə möhkəm və mətin dayanan və ədalətə şəhadət verənlərdən olun! Hər hansı bir dəstə ilə düşmənçilik sizi ədalətsizliyə vadar etməsin. Ədalətli olun, ki, o, təqvaya daha yaxındır. Təqvalı olun! Həqiqətən Allah etdiklərinizdən xəbərdardır" ("Əl-Maidə",8)

#420 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 03 апреля 2010 - 12:24

Xoş gəlib səfa gətmirmisüz, ay Seyyid. İnşaAllah tez bir vaxta sobirun olsa mütləq gələcəm :)

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Рейтинг@Mail.ru