Перейти к содержимому

Фотография

Собирун | Toplantı

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 441

#331 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 05 января 2010 - 14:51

kim tewkil etmiwdiki meclisi? hec olmsa bir elan zad vererdiz nooooooollllllub ala ?????????
hech yaxshi hereket deyildi :(

Neeee sobiruun ?? Ala kim sobirun edib meni cağırmayıb ? Oydaaaaaaa sora deyiller ki , niye qan qan deyirsən ... Sübhanallah !!! Sözüm yoxdu Ətağa cəddi ...

Doxdur sənin uzunə yapişim! Adə səni yanasan,yandirdin həftadimi! Pay atonnan,balam Allahin bəlasidi daaa bu!
Быть ШАХИДОМ для менья честь и великая мечта.Я скажу Амин,и Вы скажите!

Изображение

#332 Şair

Şair

Forumun faktiki Ali Məqamlı Rəhbəri

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 05 января 2010 - 19:11

kim tewkil etmiwdiki meclisi? hec olmsa bir elan zad vererdiz nooooooollllllub ala ?????????

Neeee sobiruun ?? Ala kim sobirun edib meni cağırmayıb ? Oydaaaaaaa sora deyiller ki , niye qan qan deyirsən ... Sübhanallah !!! Sözüm yoxdu Ətağa cəddi ...

Eliş demişkən: DOXTUR sənə sözüm yoxdur! Başa düşürsən sözüm qurtarıbe! Yoxdur!

Amma deyirəm, yaxşı ki mən də gəlməmişəm sobiruna. Onsuz da Şeyx, Komandir, Doxtur yox idi!

#333 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 05 января 2010 - 19:13

tezelikce sobirun olub??????? beyem???

guya deyilməmişdi də?! Opşi deyilməyib bir-bir deyilib forumda olanlara. Dünən kim var idisə onlara deyilib. 

Eeee, sən də lap oxşadın bizim bəzi mollalara! :( Niyə gəlməmişdin sobiruna? 

#334 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 05 января 2010 - 19:20

Eliş demişkən: DOXTUR sənə sözüm yoxdur! Başa düşürsən sözüm qurtarıbe! Yoxdur!

Amma deyirəm, yaxşı ki mən də gəlməmişəm sobiruna. Onsuz da Şeyx, Komandir, Doxtur yox idi!

:(

Изображение

#335 _MOLLA_

_MOLLA_

Naqib – Captain

• Murid
  • 984 сообщений

Отправлено 05 января 2010 - 21:47

guya deyilməmişdi də?! Opşi deyilməyib bir-bir deyilib forumda olanlara. Dünən kim var idisə onlara deyilib. 

Eeee, sən də lap oxşadın bizim bəzi mollalara! :cray: Niyə gəlməmişdin sobiruna? 

qardaşım mənə deyilməmişdi ki sobirun olacaq deyilseydi elbette çalişardım ki gəlim :loool:
Hər kəs cənnətə getmək istəyir amma heç kim ölmək istəmir

#336 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 05 января 2010 - 23:56

Eeee, sən də lap oxşadın bizim bəzi mollalara! :shades: Niyə gəlməmişdin sobiruna? 

qardaşım mənə deyilməmişdi ki sobirun olacaq deyilseydi elbette çalişardım ki gəlim :scenic:

Brat, spokoystvie, tolko spokoystvie! Mene ele gelir ki, kecen defe deyilmisdi axi..... Doxturdan qurtardiq sene kecdik? Gel sen qan salma, 2-ne doxe bilmerik, ay Brat! Bu defe uzurlu say hamini, inshALLAH,gelen defe bele olsa, lishni men qan salmasam, adimi deyisherem! Qardas cani, seni ele arzuladiq ki...... Darixma, ALLAH qosa, bundan bele hemishe bir yerde olacaqiq, inshALLAH! ALLAH bizleri daima mehriban etsin, Dunya ve Axiretde! Haqqini halal et, Ya Exi!!!!!
HİDAYƏT YOLUNUN YOLÇULARINA SALAM OLSUN !

#337 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 06 января 2010 - 00:16

Saqi, düz qeyd eliyib, əla oldu! Saqi özü də əvvəldə deyildiyi kimi canlı ensiklopediadır. Kim hansi hedisin nömrə neçə, səhifə neçədə olduğunu bilmək istiyir müraciət eləsin

Menim Aqilli, mehriban ve Exlaqli Qardashim! Senin dediyin kelmelere leyaqetimiz yoxdur. MaashALLAH, cox savadli ve imanli Qardashlarimiz var. Ozu de Forumda olanlarin hamisi cox savadli Qardashlardir, ALLAH hamisini salamat elesin. Bu sobirunu teshkil edenlerden ALLAH razi olsun, 1000 ilin Dostlari kimi semimi ve mehribancasina gorushurduler! Bax budur ALLAHa xatir Qardashliq! ALLAH daimi etsin, Amin ALLAH!
P.S. Men axi dedim ki, hec kim bilmesin.... Eybi yox, kecersen elime!

#338 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 06 января 2010 - 00:26

HƏƏƏƏƏ,(qoyun bir əllərimi cirmayim daaa)
Haci mənim atimnan gəlmisən deyəsən!
Bu gunku soberunu təşkil edənlərdən ALLAH hər iki dunyada cəkiyə gəlməz qədər razi olsun! Cox lazimli və cox vacib əməllər oldu! Duzdur,mənə yeni tapşiriqlar verildi(toşhu zabit yiğincağindaki kimi),amma mən artiq buna bir nov adətkərdə olmuşam ee.
Mən gələndə hami orada idi:
Tatar( forumun baş məsləhətcisi və umumdunya koordinatoru)
AL-FATH( rəis sobstvennoy personoy i s noutbukom"ACER)
Doxdur(Baah bundan əlhəzər,Allahin bəlasi,aləmi bir-birinə qatan,slabonervnim ne podxodit!)
Saqi 73(Hacini bu gunlərdə "xodyaciy islamskiy ensklopediya"tituluna layiq gorduk,vovkalarin qənimi)
Heydər(Haci həmişəki kimi sakit və təbəssumlu)
Şair( Allahu Əkbər,başima 100 qapaz sal, inanmazdim ki bu odur,amma o idi.MAŞALLAH,ƏHSƏNUL XALİQİN!)
Malik Aştar( Mənim kimi snayperlərə utəkdən vurulan bir hərbi analitik)
Behnam( Cox gozəl,incə yumorlu,və cox dəqiq bir qardaş(islami hokmlərdə))
Subhani( məni qinama"yazajam")
Abu Sufyan Ordusu( necə idi elə,az danişar,amma fətvasindan durr)
Həə girdim "LA ŞARBİYƏ" gordum nəsə şirin bir tustu var ee burda,mən də paravoz,Hacilarin əlində qəlyan.Adə bu nə yaxşi şey imiş,aldim Heydər qardaşdan,əlinə "cubacubs" verilmiş uşaq kimi axira qədər əldən vermədim.Balam bunun icinə nə qədər tutun girir ki, duz gedənə kimi qurtarmadi daa. TATAR, hec kimin sualini buraxmayib hamina tocka ba tocka cavab verdi.
Doxtur,mən deyəndə Allahin bəlasidir,inanmirlar,qəlyanin qabindan bir yazi tapdi ,1 saat aləm dəydi bir-birinə,haminin başi qarişdi bu` yazilari təhlil eləməyə.Sakit dura bilməz haaa,Mutləq bir şey tapmalidir.Geoloqdur bir sozlə! :shades:
Şair sakit və cox cozəl baladir,hec kim təsəvvur eləməyəcəyi bir anlamda!
Naci Saqi yenə də həmən Saqi idi,vərəqlədikcə yeni şeylər taparsan,Əhsən Vallah!
Hami mehriban,deyildiyi və gorunduyundən daha cox səmimi və dəyərli.
Amma Subhani də maşallah!podrobnu yazmitram haaa :P qərdeşim,amma yolda Allah eləməsin qabağina lisenziyalari HACİ SAQİDƏ olan vovkalardan cixa,Vsyo,kitabi bağlandi. :scenic:
Belə ki, soberunumuz coz işguzar və layiqli kecdi.
Mən Allahin fağir,məzlum bəndəsi,hec ağzimi acmadim ki,bir tərəfdə buzuşub qaldim :( ( gorəsən inanan olacaaq?)
ALLAH HƏR BİRİNİZDƏN RAZİ OLSUN VƏ HƏR BİRİNİZİN ADDİMİ SAVABA YAZİLSİN!

KOMANDIR, at nedi????? Men ne deim ki? Orda danishdiq ki, her shey barede 1-ci sen yazacaqsan, gelib baxiram ki, menim adimdan yaziblar.....Xeberim yoxdu,,,, Isteyirsen lap ver meni Doxtura----Xarakiri elesin meni...Amma men bilirem ki, Sen bunu elemezsen.....Kusura bakma ABI!

#339 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 06 января 2010 - 00:36

Allah iwtirak eden ve elemeyen qardawlarimizdan razi olsun.cox maraqli oldu ,cox semimi ve mehribancasina kecen bir Sobirun idi.Mawallah bele hiss eledim ki,aramizda az yawli qardawimiz Wair qardawimiz idi,mawallah uzune demek olmasin cox exlaqli ve merifetli bir cavandir ,Allah onu saxlasin.Demek olar ki,sakit oturub qardawlari cox sebr ve temkinle dinledi.
Saqi 73 qardawimiza gelende o VABWEEEM DANIWMIRDIKI,QAQACANI:))bir soznen imkan verdi ki ,bir agzimizi acaq daniwaqqqq????:scenic:))
yene arada gizlin gizlin Tatar qardawimizla ve Miratvorec qardawimizla sohbet elemek imkani elde edirdim.
menim nakauta salan qelyan oldu,hemiweki kimi gormemiw kimi o qeder Qelyan cekdim ki,uje bawimi hiss elemirdim.Subhan qardawimizda mawallah,daniwmir,daniwanda da bir kelme deyir vessalam.DrWhite da menim kimi,sakit durub dinleyir ve herdende Qelyanin dadina baxirdi:))amma fikir verdim diyasan Saqi73 ve menden bawqa uwaqlar lubiteldiler qelyan cekmekde,biz day sac agartmiwiq bu iwde:))))diger qardawlardanda Allah razi olsun,ehsani veren Azer ve adini unutsamda o biri qardawimizdanda.

Deyesen Sobirun Ehli meni salib gozum-cixdiya. Ozu de Qanuni shekilde! A balam, ne isteyirsiniz menden? Bunlar beledi de.... Ay aman biri sakitdi, ay aman biri Qantokendi, biri de ...... Bes sem ozun????? Xirda-xirda oz ishini aparirdin, goz deymesin, maashALLAH! Qelyaninda ki, konkret axirina cixdin MIROTVORETSle.... Elinizden ala bilirdim ki.....ALLAH butun Qardashlarimizdan razi olsun!!!!!!

#340 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 06 января 2010 - 00:48

hech yaxshi hereket deyildi :scenic:

Menim day sene sozum yoxdu! Gilas murebbesini sen deyildin qishqirdan? Hele dedim ki, xeber edecem Milleti!
Axirda da kak vseqda, bir dene LO saldun o Qelyanin qabi meselesinde. Ne bilim, meettel qalmisham sein Taktikova, hemishe sudan quru cixmaq isteyirsen, amma bu defe kecmez! Esla!

#341 JAFAR

JAFAR

Raid – Major

• Emir
  • 1 496 сообщений

Отправлено 06 января 2010 - 03:11

Mənim söhbətlərimin əsasən bir qismi Malik Ashtar, bir qismi isə Abu Sufyan ordusu qardşnan idi.
Allah hamıdan razı olsun! :scenic:

İmam Mehdi (ə.f): "Yer üzü heç vaxt höccətsiz qalmayacaq. İstər o höccət gizli olsun, istər - aşkar."
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

#342 Heyder313

Heyder313

Mulazzim – lieutenant

• Murid
  • 490 сообщений

Отправлено 06 января 2010 - 16:44

Allah iwtirak eden ve elemeyen qardawlarimizdan razi olsun.cox maraqli oldu ,cox semimi ve mehribancasina kecen bir Sobirun idi.Mawallah bele hiss eledim ki,aramizda az yawli qardawimiz Wair qardawimiz idi,mawallah uzune demek olmasin cox exlaqli ve merifetli bir cavandir ,Allah onu saxlasin.Demek olar ki,sakit oturub qardawlari cox sebr ve temkinle dinledi.
Saqi 73 qardawimiza gelende o VABWEEEM DANIWMIRDIKI,QAQACANI:))bir soznen imkan verdi ki ,bir agzimizi acaq daniwaqqqq????:)))
yene arada gizlin gizlin Tatar qardawimizla ve Miratvorec qardawimizla sohbet elemek imkani elde edirdim.
menim nakauta salan qelyan oldu,hemiweki kimi gormemiw kimi o qeder Qelyan cekdim ki,uje bawimi hiss elemirdim.Subhan qardawimizda mawallah,daniwmir,daniwanda da bir kelme deyir vessalam.DrWhite da menim kimi,sakit durub dinleyir ve herdende Qelyanin dadina baxirdi:))amma fikir verdim diyasan Saqi73 ve menden bawqa uwaqlar lubiteldiler qelyan cekmekde,biz day sac agartmiwiq bu iwde:))))diger qardawlardanda Allah razi olsun,ehsani veren Azer ve adini unutsamda o biri qardawimizdanda.

Deyesen Sobirun Ehli meni salib gozum-cixdiya. Ozu de Qanuni shekilde! A balam, ne isteyirsiniz menden? Bunlar beledi de.... Ay aman biri sakitdi, ay aman biri Qantokendi, biri de ...... Bes sem ozun????? Xirda-xirda oz ishini aparirdin, goz deymesin, maashALLAH! Qelyaninda ki, konkret axirina cixdin MIROTVORETSle.... Elinizden ala bilirdim ki.....ALLAH butun Qardashlarimizdan razi olsun!!!!!!

SENIN SOHBET ELEMEYIN MENE SERF ELEYIRDI,RAHAT GELYANIMI CEKIRDIMDE:) SENI OLDURMEYE GELENDE CETIN QARDAW,SENI OLDURSELER ANCAQ VEHABILLER QANIVA QELTAN EDECEKLER:)PROSTA ONLARDA DA BU DUX YOXDURDA.NEISE GELEN SEFER INWALLAH SOHBET ELEYERSEN YENE MENDE QELYANDAN CEKEREM SENI DINLEYE DINLEYE.MIRATVOREC QARDAWIMIZIDA GORDUNDE NECE TEZ BIR ZAMANDA GELYANA OYREWDIRDIM,MENIMLE OTURMAQ COX TEHLUKELIDIR:)
Heyatda en esas Ilahi Mehebbeti derk edib onun atewinde yanmaqdir.Bu mehebbete bizi aparan yol Peyqember Ve Ehli Beyt eleyhisalamin yoludur

#343 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 06 января 2010 - 20:46

Bu gunku soberunu təşkil edənlərdən ALLAH hər iki dunyada cəkiyə gəlməz qədər razi olsun! Cox lazimli və cox vacib əməllər oldu! Duzdur,mənə yeni tapşiriqlar verildi(toşhu zabit yiğincağindaki kimi),amma mən artiq buna bir nov adətkərdə olmuşam ee.
Doxdur(Baah bundan əlhəzər,Allahin bəlasi,aləmi bir-birinə qatan,slabonervnim ne podxodit!)
Saqi 73(Hacini bu gunlərdə "xodyaciy islamskiy ensklopediya"tituluna layiq gorduk,vovkalarin qənimi)
Şair( Allahu Əkbər,başima 100 qapaz sal, inanmazdim ki bu odur,amma o idi.MAŞALLAH,ƏHSƏNUL XALİQİN!)
Həə girdim "LA ŞARBİYƏ" gordum nəsə şirin bir tustu var ee burda,mən də paravoz,Hacilarin əlində qəlyan.Adə bu nə yaxşi şey imiş,aldim Heydər qardaşdan,əlinə "cubacubs" verilmiş uşaq kimi axira qədər əldən vermədim.Balam bunun icinə nə qədər tutun girir ki, duz gedənə kimi qurtarmadi daa. TATAR, hec kimin sualini buraxmayib hamina tocka ba tocka cavab verdi.
Doxtur,mən deyəndə Allahin bəlasidir,inanmirlar,qəlyanin qabindan bir yazi tapdi ,1 saat aləm dəydi bir-birinə,haminin başi qarişdi bu` yazilari təhlil eləməyə.Sakit dura bilməz haaa,Mutləq bir şey tapmalidir.Geoloqdur bir sozlə! :lol:
Naci Saqi yenə də həmən Saqi idi,vərəqlədikcə yeni şeylər taparsan,Əhsən Vallah!
Amma Subhani də maşallah!podrobnu yazmitram haaa :P qərdeşim,amma yolda Allah eləməsin qabağina lisenziyalari HACİ SAQİDƏ olan vovkalardan cixa,Vsyo,kitabi bağlandi. :umora:
Mən Allahin fağir,məzlum bəndəsi,hec ağzimi acmadim ki,bir tərəfdə buzuşub qaldim :( ( gorəsən inanan olacaaq?)

KOMANDIR, at nedi????? Men ne deim ki? Orda danishdiq ki, her shey barede 1-ci sen yazacaqsan, gelib baxiram ki, menim adimdan yaziblar.....Xeberim yoxdu,,,, Isteyirsen lap ver meni Doxtura----Xarakiri elesin meni...Amma men bilirem ki, Sen bunu elemezsen.....Kusura bakma ABI!

Haci at,yəni Cəlal ,kələntər dayiya deyir,yeddi oğulda ;) Yox əşşi xarakiri lazim deyil))) gələn dəfə muzakirə elərik,kimə nə qədər naryad obyavit eliyəm))Amma ən gulməlisini sən buraxdin.Sən Yusiflə danişanda dedin ki, biraz ruscadan cox cətinlik cəkirəm və birdən başladin surələri və fətvalari bitdə-bitdə rusca deləyə,hec dilin də caşmadi. Mən o birisi hacilarla kecindim gulməkdən :lol:

Сообщение отредактировал MIROTVORES70: 06 января 2010 - 20:47

Изображение

#344 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 06 января 2010 - 21:23

Doxtur,mən deyəndə Allahin bəlasidir,inanmirlar,qəlyanin qabindan bir yazi tapdi ,1 saat aləm dəydi bir-birinə,haminin başi qarişdi bu` yazilari təhlil eləməyə.Sakit dura bilməz haaa,Mutləq bir şey tapmalidir.Geoloqdur bir sozlə! :lol:
Amma Subhani də maşallah!podrobnu yazmitram haaa :P qərdeşim,amma yolda Allah eləməsin qabağina lisenziyalari HACİ SAQİDƏ olan vovkalardan cixa,Vsyo,kitabi bağlandi. :umora:

Haci at,yəni Cəlal ,kələntər dayiya deyir,yeddi oğulda ;) Yox əşşi xarakiri lazim deyil))) gələn dəfə muzakirə elərik,kimə nə qədər naryad obyavit eliyəm))Amma ən gulməlisini sən buraxdin.Sən Yusiflə danişanda dedin ki, biraz ruscadan cox cətinlik cəkirəm və birdən başladin surələri və fətvalari bitdə-bitdə rusca deləyə,hec dilin də caşmadi. Mən o birisi hacilarla kecindim gulməkdən :lol:

Qadan alım, mən bilirəm, "7 oğul istərəm" filmindən bir fraqment idi......Prosto tak, k slovu, nevznaçay!

#345 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 07 января 2010 - 00:21

Haci hərdən sənin rus dilini bilmədiyinə qibtə edirəm eeeee))

Изображение

#346 Saqi_73

Saqi_73

Naqib – Captain

• Murid
  • 732 сообщений

Отправлено 07 января 2010 - 00:38

Haci hərdən sənin rus dilini bilmədiyinə qibtə edirəm eeeee))

Qadan alaram Sənin, Komandir! Fikir vermə, Kənd uşağıyam daaaaaaaa! Özü də "Üstü açıq" kənddən!

#347 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 16 февраля 2010 - 22:53

Amerika birləşmiş ştatlari konqresinin adi aciqlanmayan rəsmisinin bildirdiyinə gorə,SOBERUN iyi gəlir! Bunu Avropa parlament assambleyasinin rəsmiləri hələ təsdiq etməyiblər!

Изображение

#348 Hasan_AGA

Hasan_AGA

in the jail of Kaspersky

• Murid
  • 1 336 сообщений

Отправлено 16 февраля 2010 - 23:59

Doğurdaan??Aaaa, nə yaxşııı, siyahı tutulmamış adımı yazunaa :)
"Do not say what you do not understand, because most of the right is in what you deny.
Accept the argument of one against whom you have no argument. It is me (Ali ibn Abu Talib).. Sermon 17"

#349 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 17 февраля 2010 - 00:11

Doğurdaan??Aaaa, nə yaxşııı, siyahı tutulmamış adımı yazunaa :)

Əşşi dayan bir)) bu "arzular" poemasından bir sətir idi)

Изображение

#350 master_ier

master_ier

Naqib – Captain

• Murid
  • 970 сообщений

Отправлено 17 февраля 2010 - 10:14

Əşşi dayan bir)) bu "arzular" poemasından bir sətir idi)

Od olmayan yerdən tüstü çıxmaz, komandir. :) Odu bu dəfə sən yandırdın. İndi tüstüsünə gələcəklər. ;)
ŞEYX CAVİDİN VİDEOLARI ............ ŞEYX CAVİDİN XÜTBƏLƏRİ (MP3)

...............................SƏLƏFİLİK HAQQINDA HƏR ŞEY!!!

313 HƏDİSLƏR BÖLMƏSİ..............................313 MƏQALƏLƏR BÖLMƏSİ

Əhli Beytin (ə) fəzilətini zəif göstərməyə çalışanlara Allah lənət eləsin!!!

#351 Şair

Şair

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 17 февраля 2010 - 15:12

Amerika birləşmiş ştatlari konqresinin adi aciqlanmayan rəsmisinin bildirdiyinə gorə,SOBERUN iyi gəlir! Bunu Avropa parlament assambleyasinin rəsmiləri hələ təsdiq etməyiblər!

Xəbərin mənbəsi hansı KİVdəndir?  :)

#352 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 17 февраля 2010 - 22:44

Vallahi mən bostana daş atiram)) bostancini gozləyirəm)) Tatari!

Изображение

#353 AHMADIYYE

AHMADIYYE

Aqid – Colonel

• Emir
  • 2 642 сообщений

Отправлено 18 февраля 2010 - 09:42

Похоже время собирать ханумский состав нашего оркестра.

Пошла - поехала :rolleyes:

Əllahummə səlli əla Muhəmmədin və ali Muhəmməd, kəma səlləytə əla İbrahimə və əla ali İbrahimə və barik əla Muhəmmədin və əla ali Muhəmməd, kəma barəktə əla İbrahimə və əla ali İbrahim, innəkə həmidun məcid. AMİN!

#354 surramanraa

surramanraa

Raqib Awwal – Master Seargeant

• Emir
  • 235 сообщений

Отправлено 18 февраля 2010 - 16:14

Когда? )))
"Aglin zekati cahillere dozmekdir. Haqq shexsiyyetlerle taninmir, haqqi tani ki, onun ehlini de taniyasan. Hech kimin qulu olma, chunki Allah seni azad yaratmishdir.” Imam Ali (A)

#355 AHMADIYYE

AHMADIYYE

Aqid – Colonel

• Emir
  • 2 642 сообщений

Отправлено 18 февраля 2010 - 16:17

Когда? )))

Aha..

Эта уже навострила лыжи. A baji, imkan ver dana.

Вот спроважу руководство и гостей и айда все ко мне :rolleyes:

Əllahummə səlli əla Muhəmmədin və ali Muhəmməd, kəma səlləytə əla İbrahimə və əla ali İbrahimə və barik əla Muhəmmədin və əla ali Muhəmməd, kəma barəktə əla İbrahimə və əla ali İbrahim, innəkə həmidun məcid. AMİN!

#356 al-Fath

al-Fath

Amid – Brigadier General

• Naib
  • 3 239 сообщений

Отправлено 18 февраля 2010 - 16:43

Пошла - поехала :blushL:

Когда? )))

Aha..

Вот спроважу руководство и гостей и айда все ко мне :blushL:

мальчики отдельно, девочки отдельно?
Видать первый и последний наш совместный собирун Вам пришелся не по душе :rolleyes:

:rolleyes:
Пархаю как бабочка , жалю как пчела (Мухамед Али)

#357 al-Fath

al-Fath

Amid – Brigadier General

• Naib
  • 3 239 сообщений

Отправлено 18 февраля 2010 - 16:46

Татар! Ты где? :rolleyes: Люди ждут!
Мы тогда себе устроим такой собирун....что девочек завидки возьмут :rolleyes:

#358 surramanraa

surramanraa

• Emir
  • 235 сообщений

Отправлено 18 февраля 2010 - 16:51

Пошла - поехала :blushL:

Когда? )))

Aha..

Вот спроважу руководство и гостей и айда все ко мне :blushL:

мальчики отдельно, девочки отдельно?
Видать первый и последний наш совместный собирун Вам пришелся не по душе :rolleyes:

:rolleyes:

Я не была на собируне. Но судя по некоторым данным (с форума) мужчины женщин не жалуют. ))
Правда это не относится к некоторым нашим братьям с кем мне по счастью приходилось иметь дело. АЛЛАХ онлардан разы олсун.
"Aglin zekati cahillere dozmekdir. Haqq shexsiyyetlerle taninmir, haqqi tani ki, onun ehlini de taniyasan. Hech kimin qulu olma, chunki Allah seni azad yaratmishdir.” Imam Ali (A)

#359 al-Fath

al-Fath

Amid – Brigadier General

• Naib
  • 3 239 сообщений

Отправлено 18 февраля 2010 - 16:58

Я не была на собируне. Но судя по некоторым данным (с форума) мужчины женщин не жалуют. ))

Это кто сказал? Ничего подобного!

Правда это не относится к некоторым нашим братьям с кем мне по счастью приходилось иметь дело. АЛЛАХ онлардан разы олсун.

Помню. Пару раз был вместе с Вами на собирунах (ифтарах). Там были те же самые братья, что и в последних собирунах (не считая некоторых новых).

#360 surramanraa

surramanraa

• Emir
  • 235 сообщений

Отправлено 18 февраля 2010 - 17:00

Это кто сказал? Ничего подобного!

Помню. Пару раз был вместе с Вами на собирунах (ифтарах). Там были те же самые братья, что и в последних собирунах (не считая некоторых новых).

Очень хочу верить что это не так. ))

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Рейтинг@Mail.ru