Перейти к содержимому

Фотография

Bu gününüz necə keçdi?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2193

#2101 Qelem

Qelem

Arif – Corporal

• Murid
  • 75 сообщений

Отправлено 10 февраля 2011 - 14:39

maragli gundu.

Qisaca yuxudan durdum.Bir az o yana bir az bu yana getgel etdim.Sonrada ata oldum
:blushL:

indide forumda usag adlari temasini axtariram.isteyrem forumda beyenilen adlardan birini qoyam.

-------------------------------------------
ey Qelem sozlerinde eser yox
Ashinadan mene bir xeber yox

#2102 Atella

Atella

Raqib Awwal – Master Seargeant

• Murid
  • 229 сообщений

Отправлено 10 февраля 2011 - 14:49

maragli gundu.

Qisaca yuxudan durdum.Bir az o yana bir az bu yana getgel etdim.Sonrada ata oldum

indide forumda usag adlari temasini axtariram.isteyrem forumda beyenilen adlardan birini qoyam.

Ata olmagınız münasibətilə Sizi təbrik edirəm )

#2103 Qelem

Qelem

Arif – Corporal

• Murid
  • 75 сообщений

Отправлено 10 февраля 2011 - 15:18

Ata olmagınız münasibətilə Sizi təbrik edirəm )

Minnetdaram qardasim.

#2104 MirMustafa

MirMustafa

Mulazzim Awwal – 1st lieutenant

• Murid
  • 691 сообщений

Отправлено 10 февраля 2011 - 15:51

maragli gundu.

Təbriklər! Allah saxlasın!
36:60-62
Ey Adəm övladı! Məgər Mən sizdən əhd almadımmı ki, Şeytana ibadət etməyin, o sizin açıq-aşkar düşməninizdir,
Və (sizə buyurmadımmı ki) Mənə ibadət edin, doğru yol budur?!
Həqiqətən, (Şeytan) içərinizdən çoxlarını yoldan çıxartdı. Məgər ağlınız kəsmirdi?

#2105 Nuriyye

Nuriyye

Jundi Awwal – Soldier 1st class

• Murid
  • 20 сообщений

Отправлено 10 февраля 2011 - 17:21

Allah sağlam, saleh, əxlaqı kamil, imanı, təqvası yüksək dərəcələrdə olan övlad eləsin. Nə gözəl. təbriklər. MAşallah :flowers1:

#2106 Atella

Atella

Raqib Awwal – Master Seargeant

• Murid
  • 229 сообщений

Отправлено 11 февраля 2011 - 09:30

Cümə gününüz mübarək ..

#2107 Qelem

Qelem

Arif – Corporal

• Murid
  • 75 сообщений

Отправлено 11 февраля 2011 - 22:27

Dualariniz uchun minnetdaram.Allah sizden razi olsun.

Allah evladi olmayan baci qardashlarada nesib etsin.Amin

#2108 Dr.White

Dr.White

Белый Форума

• Murid
  • 741 сообщений

Отправлено 12 февраля 2011 - 00:17

maragli gundu.

Booy boooy booy . Təbrik edirəm qardaş. Allah saxlasın. Dedesi kimi zır şiə olsun inşallah :) Ən əsası saleh övlad Əhli Beyt (s) aşiqlərindən olsun inşallah.
Cin görürem, şeytan görürem - qorxmuram,
Harda "kitayski" şıə görürem - qorxuram !

I am proud to be Rafidi !!!

#2109 tatar.

tatar.

Amid – Brigadier General

• Murid
  • 3 058 сообщений

Отправлено 12 февраля 2011 - 11:32

maragli gundu.

Salam eziz Gelem gardashim. Tebrik edirem boyuk oglan olsun, Allah goysa toyunda butun forum ehli ile ishtirak edak .)))
Ya Ali

Сообщение отредактировал tatar.: 12 февраля 2011 - 11:33

ЛАББЕЙК ЙА ХУСЕЙН!!

www.youtube.com/watch?v=ebPCpKIL_cs&list=PL897F31D2FFF56549

#2110 Dr.White

Dr.White

Белый Форума

• Murid
  • 741 сообщений

Отправлено 12 февраля 2011 - 14:21

#2111 Şair

Şair

Forumun faktiki Ali Məqamlı Rəhbəri

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 13 февраля 2011 - 01:44

maragli gundu.

paho qərdeşim, təbrik eliyirəm! Atalı analı, peyğəmbərli-imamlı-imanlı böyüsün! Maşallah! :flowers1:

#2112 Ehli beyt ashigi

Ehli beyt ashigi

Raid – Major

• Murid
  • 1 300 сообщений

Отправлено 13 февраля 2011 - 13:50

MaşAllAh,BərəkAllah, atalı analı böyüsün İnşəAllah.

Allah hifz eləsin.

Сообщение отредактировал Ehli beyt ashigi: 13 февраля 2011 - 13:51

Hüseynə yerlər ağlar göylər ağlar
Bətuli Mürtəza, Peyğəmbər ağlar"
Hüseynin nuhəsin Dilriş yazanda
Müselman sehlidir ki, kafər ağlar"

#2113 Qelem

Qelem

Arif – Corporal

• Murid
  • 75 сообщений

Отправлено 13 февраля 2011 - 16:56

Booy boooy booy . Təbrik edirəm qardaş. Allah saxlasın. Dedesi kimi zır şiə olsun inşallah :) Ən əsası saleh övlad Əhli Beyt (s) aşiqlərindən olsun inşallah.

Allah razi olsun menim qardasim.Allah sneinde balalarini saxlasin,Ehli beyt haqqin mudafie edenlerden olsun.

Zir Shie ucun nikde acmisam adina muvafiq olaraq,insaAllah boyuyer,ozu forumda yazar.(fikirleshdimki o boyuyene kimi hemin nik zanit olar) :)

Salam eziz Gelem gardashim. Tebrik edirem boyuk oglan olsun, Allah goysa toyunda butun forum ehli ile ishtirak edak .)))
Ya Ali

Aleykum Salam heci.Allah razi olsun.Elbetde insallah devet edecem.
Bu Arada Ahmediyye xanimdan Allah razi olsun,Salamlarimizi catdirarsiz.

paho qərdeşim, təbrik eliyirəm! Atalı analı, peyğəmbərli-imamlı-imanlı böyüsün! Maşallah! :flowers1: [/size]

Minnetdaram qedew.Allah razi olsun,Allah senede nesib elesin.Amin.(ozudeki srocno) :)

MaşAllAh,BərəkAllah, atalı analı böyüsün İnşəAllah.

Allah hifz eləsin.

Allah razi olsun momin.Allah hesretinde olanlarada nesib elesin.[/font]

#2114 al-Islam

al-Islam

Forumun Ali məqamlı rəhbəri

• Emir
  • 1 952 сообщений

Отправлено 13 февраля 2011 - 22:25

maragli gundu.

Təbriklər qardaşım. İmam Əli (ə) aşiqlərindən olsun, 1 saniyəsi də vilayətdən kənarda keçməsin.

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُونُوا قَوَّامِينَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ ۖ وَلَا يَجْرِمَنَّكُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلَىٰ أَلَّا تَعْدِلُوا ۚ اعْدِلُوا هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَىٰ ۖ وَاتَّقُوا اللَّهَ ۚ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

"Ey iman gətirənlər, (bütün fərdi və ictimai işlərdə) həmişə Allaha görə möhkəm və mətin dayanan və ədalətə şəhadət verənlərdən olun! Hər hansı bir dəstə ilə düşmənçilik sizi ədalətsizliyə vadar etməsin. Ədalətli olun, ki, o, təqvaya daha yaxındır. Təqvalı olun! Həqiqətən Allah etdiklərinizdən xəbərdardır" ("Əl-Maidə",8)

#2115 master_ier

master_ier

Naqib – Captain

• Murid
  • 970 сообщений

Отправлено 15 февраля 2011 - 09:30

Lap darıxmışdım sənin üçün, a QƏLƏM. Nə yaxşı ki, xeyir xəbərlərini oxudum. Allah övladını həqiqi şiələrdən qərar versin. AMİN!
ŞEYX CAVİDİN VİDEOLARI ............ ŞEYX CAVİDİN XÜTBƏLƏRİ (MP3)

...............................SƏLƏFİLİK HAQQINDA HƏR ŞEY!!!

313 HƏDİSLƏR BÖLMƏSİ..............................313 MƏQALƏLƏR BÖLMƏSİ

Əhli Beytin (ə) fəzilətini zəif göstərməyə çalışanlara Allah lənət eləsin!!!

#2116 Qelem

Qelem

Arif – Corporal

• Murid
  • 75 сообщений

Отправлено 15 февраля 2011 - 23:22

Təbriklər qardaşım. İmam Əli (ə) aşiqlərindən olsun, 1 saniyəsi də vilayətdən kənarda keçməsin.

Minnetdaram qardashim.Allah razi olsun.Allah senede qismet elesin.Amin! :)

Lap darıxmışdım sənin üçün, a QƏLƏM. Nə yaxşı ki, xeyir xəbərlərini oxudum. Allah övladını həqiqi şiələrdən qərar versin. AMİN!

Qadan alaram momin,Vallahi mende sizler ucun cox darixiram.ilk furstedde gorusunuze gelmey isteyirem.Dualara gore minnetdaram Allah razi olsun.
Allah sene ve diger baci qardaslarada nesib elesin.Amin!

#2117 Şair

Şair

Forumun faktiki Ali Məqamlı Rəhbəri

• Emir
  • 2 087 сообщений

Отправлено 16 февраля 2011 - 01:47

Minnetdaram qedew.Allah razi olsun,Allah senede nesib elesin.Amin.(ozudeki srocno) :)

Allah razı olsun!
Qərdeşim, SROÇNU demə da, vələdüzzina maa lazım deyil :lol:

#2118 al-Islam

al-Islam

Forumun Ali məqamlı rəhbəri

• Emir
  • 1 952 сообщений

Отправлено 16 февраля 2011 - 01:57

Allah razı olsun!

:loool: :loool:

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُونُوا قَوَّامِينَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ ۖ وَلَا يَجْرِمَنَّكُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلَىٰ أَلَّا تَعْدِلُوا ۚ اعْدِلُوا هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَىٰ ۖ وَاتَّقُوا اللَّهَ ۚ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

"Ey iman gətirənlər, (bütün fərdi və ictimai işlərdə) həmişə Allaha görə möhkəm və mətin dayanan və ədalətə şəhadət verənlərdən olun! Hər hansı bir dəstə ilə düşmənçilik sizi ədalətsizliyə vadar etməsin. Ədalətli olun, ki, o, təqvaya daha yaxındır. Təqvalı olun! Həqiqətən Allah etdiklərinizdən xəbərdardır" ("Əl-Maidə",8)

#2119 tatar.

tatar.

Amid – Brigadier General

• Murid
  • 3 058 сообщений

Отправлено 16 февраля 2011 - 23:55

Allah razı olsun!

Allah razı olsun!

Inshaallah ikinizinde toyunu gorerik)))
Xoshum geldi yazilarinizdan, bir birinize dua edirsiz)))
Yaxshi bes dua ile ish bitmez axi))) Bes evlanmakde lazimdir axi)))

ЛАББЕЙК ЙА ХУСЕЙН!!

#2120 MIROTVORES70

MIROTVORES70

SHOOTER

• Emir
  • 4 604 сообщений

Отправлено 18 февраля 2011 - 02:17

Allah razı olsun!

Allah razı olsun!

Inshaallah ikinizinde toyunu gorerik)))
Xoshum geldi yazilarinizdan, bir birinize dua edirsiz)))
Yaxshi bes dua ile ish bitmez axi))) Bes evlanmakde lazimdir axi)))

60 il qız qalsam yenə də Şair kimi cüvəllağıya getmərəm:yahoo:
Быть ШАХИДОМ для менья честь и великая мечта.Я скажу Амин,и Вы скажите!

Изображение

#2121 tatar.

tatar.

Amid – Brigadier General

• Murid
  • 3 058 сообщений

Отправлено 27 февраля 2011 - 21:29

Ne gozel Hafizlerdi.
http://video.mail.ru...yvideo/155.html

Сообщение отредактировал tatar.: 27 февраля 2011 - 21:30

ЛАББЕЙК ЙА ХУСЕЙН!!

#2122 tatar.

tatar.

Amid – Brigadier General

• Murid
  • 3 058 сообщений

Отправлено 08 марта 2011 - 17:50

YA Ali : imam Ali rap ( Turkish Arabic ) الإمام علي

Geribedir)))), amma sozleri xoshuma geldi.

Сообщение отредактировал tatar.: 08 марта 2011 - 17:51

ЛАББЕЙК ЙА ХУСЕЙН!!

#2123 Vey-sal

Vey-sal

Шиит-джафарит

• Murid
  • 1 154 сообщений

Отправлено 09 марта 2011 - 02:40

YA Ali : imam Ali rap ( Turkish Arabic ) الإمام علي

Geribedir)))), amma sozleri xoshuma geldi.

Amma, Hacı bu musiqi -REPdir, "rep"ə bənzəyir. Sözləri isə (ərəbcəsini deyə bilmərəm) daha çox PAPSAnı xatırladır.
Mən "ağac mömin" deyiləm, yəni qeyri-islami musiqini də dinləyirəm. Amma heç də bu musiqini Əli əleyhsalama yaraşdıra bilmirəm.
Mənə elə gəlır ki, bu musiqi bizi hz Əlı (ə.s.) "ruhuna" yaxınlaşdırmır, əksinə yayındırır.
İman qəlb ilə tanımaq (etiqad bəsləyərək inanmaq), dil ilə iqrar etmək və (əl, ayaq, göz, qulaq, dil və bu kimi) üzvlərlə əməl etməkdir. "İmam Əli əleyhis-salam. Nəhcül-Bəlağə"

http://quran.az/17/15[/b][/font][/size][/color]

#2124 tatar.

tatar.

Amid – Brigadier General

• Murid
  • 3 058 сообщений

Отправлено 12 марта 2011 - 15:35

Bu forumun ishtirakcilarindan olan Emil gardashimiz indi hal hazirda Tokiodadir. Deyir vezziyyet gargindir, her an balaca tekanlar olur, Inshaallah hamimiz dua edak ki Allahin rehmi gelsin Allah gezebine ducar olmayag. Emil gardashimiz ucunde dua edak, umumiyyetle Allah ozu bu besheriyyeti oz gazabinden saxlasin.
Amin

ЛАББЕЙК ЙА ХУСЕЙН!!

#2125 Dr.White

Dr.White

Белый Форума

• Murid
  • 741 сообщений

Отправлено 13 марта 2011 - 02:28

Bu forumun ishtirakcilarindan olan Emil gardashimiz indi hal hazirda Tokiodadir. Deyir vezziyyet gargindir, her an balaca tekanlar olur, Inshaallah hamimiz dua edak ki Allahin rehmi gelsin Allah gezebine ducar olmayag. Emil gardashimiz ucunde dua edak, umumiyyetle Allah ozu bu besheriyyeti oz gazabinden saxlasin.
Amin

Amin Hacı. Ele məndə onu fikirləşirəm. Amma səfirlikdən dedilər ki Tokyidakı azərilər sağ salamatdı. Dua edək qardaşımıza.

#2126 Emil

Emil

• Murid
  • 35 сообщений

Отправлено 13 марта 2011 - 04:13

Amin

As-Salamu Aleykum.

Allah razı olsun hamınızdan, inşa`Allah. Vəziyyətin gərgin olması hələ də davam edir. Səhərə yaxın yenə də təkanlar olub. Mən yatdığımdan hiss etməmişdim. Məni sadəcə dostum oyandırıb.

Allah hamınıza kömək olsun, inşa`Allah.

#2127 tatar.

tatar.

Amid – Brigadier General

• Murid
  • 3 058 сообщений

Отправлено 13 марта 2011 - 09:56

Amin

As-Salamu Aleykum.

Allah razı olsun hamınızdan, inşa`Allah. Vəziyyətin gərgin olması hələ də davam edir. Səhərə yaxın yenə də təkanlar olub. Mən yatdığımdan hiss etməmişdim. Məni sadəcə dostum oyandırıb.

Aleykum Salam Eziz gardashimiz. Seni gormeye shadig Allah sizlere yar olsun. Emil xahish edirem imkan daxilinde burada yaz veziyyeti anlat, cunki hem senin barende narahatig hemde san duz zalsalanin icindesen her sheyi ozun gorursen. Emil bu guce 6.3 balinda zelzele olub?? bu siz terefde olub???

Сообщение отредактировал tatar.: 13 марта 2011 - 09:57

ЛАББЕЙК ЙА ХУСЕЙН!!

#2128 Emil

Emil

• Murid
  • 35 сообщений

Отправлено 13 марта 2011 - 18:26

Amin

As-Salamu Aleykum.

Aleykum Salam Eziz gardashimiz. Seni gormeye shadig Allah sizlere yar olsun. Emil xahish edirem imkan daxilinde burada yaz veziyyeti anlat, cunki hem senin barende narahatig hemde san duz zalsalanin icindesen her sheyi ozun gorursen. Emil bu guce 6.3 balinda zelzele olub?? bu siz terefde olub???

Vəziyyət indi çox gərgindir. Çünki radiasiyanın genişlənməsi təhlükəsi var. Əgər yaxşı yağsa, radiasiya yayıla bilər. Belə bir təhlükənin olduğunu qeyd edirlər. Həm də zəlzələlər silsiləsi davam etməlidir.

Cürbəcür şəhərlərdə zəlzələ baş verir. Ortalama bal 6 olur. Amma mən qaldığım yerdə dünən səhər zəlzələ oldu. 4 bal idi. Yaxşı ki, dost gəlib məni oyatdı..

Bugün təqribi 70 faiz mümkünlük var ki, zəlzələ olacaq.
  • tatar. это нравится

#2129 tatar.

tatar.

Amid – Brigadier General

• Murid
  • 3 058 сообщений

Отправлено 13 марта 2011 - 22:22

Amin

As-Salamu Aleykum.

Vəziyyət indi çox gərgindir. Çünki radiasiyanın genişlənməsi təhlükəsi var. Əgər yaxşı yağsa, radiasiya yayıla bilər. Belə bir təhlükənin olduğunu qeyd edirlər. Həm də zəlzələlər silsiləsi davam etməlidir.

Cürbəcür şəhərlərdə zəlzələ baş verir. Ortalama bal 6 olur. Amma mən qaldığım yerdə dünən səhər zəlzələ oldu. 4 bal idi. Yaxşı ki, dost gəlib məni oyatdı..

Emil Allah sene му sizlere komek olsun, Ad gununu bu gergin gunlerde tabrik edirik)))http://313news.net/f...0451#entry70451
Emil deyilene gore atom elektrik stansiyasinda yena partlama gozlenilir. Bunun garshisini alirlarmi??
Sen ozun gayitmag fikrin varmi???

ЛАББЕЙК ЙА ХУСЕЙН!!

#2130 Emil

Emil

• Murid
  • 35 сообщений

Отправлено 14 марта 2011 - 13:45

Amin

As-Salamu Aleykum.

Emil Allah sene му sizlere komek olsun, Ad gununu bu gergin gunlerde tabrik edirik)))http://313news.net/f...0451#entry70451
Emil deyilene gore atom elektrik stansiyasinda yena partlama gozlenilir. Bunun garshisini alirlarmi??
Sen ozun gayitmag fikrin varmi???

Çox sağolun. Allah razı olsun. 2-3 saat ərzində Osaka şəhərinə tərpənirik. Tokyodan xeyli aralıda olan şəhərdir. İnşa`Allah.

Hələ dəqiq heç nə bilmirəm. Amma zəlzələnin olması söylənilir. Əsas narahatedici məsələ radiasiya ilə bağlıdır. Onunla da bağlı müəyyən rəylər var ki, hələ ki, bilinmir kimə inanasan.

Yaxşı olar, inşa`Allah. Allaha duacıyam. Allah amanında.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Рейтинг@Mail.ru